Автор хіта “Повільно” ADAM написав пісню для Darisha

Автор хіта "Повільно" ADAM написав пісню для Darisha

Михайло Клименко – відомий вокаліст гурту ADAM, композитор і продюсер багатьох українських хітів та альбомів, написав трек для юної співачки, 15-річної переможниці Національного відбору дитячого “Євробачення-2018″ – Darisha (Даріни Красновецької).

Новий сингл та відеокліп “Не твоя леді” вийшов на всіх музичних платформах 31 березня 2023 року. У цьому треку юна Darisha розкриває внутрішній стан першої закоханості. У відео лавсторі наповнене естетичним віжуалом та почуттями, які переживає кожен підліток. Відеокліп був відзнятий на телефон лише за 60 хвилин.

“Ви можете не знати, як я виглядаю, та точно чули нову пісню “Повільно”, але зараз не про це. Ми з Darisha познайомилися 8 років тому, коли їй самій було 8, в турі з Олександром Пономарьовим. Я почув, як вона співає, і з перших нот зрозумів, що дівчина має особливий талант, тому підійшов до неї та сказав, що ми обов’язково попрацюємо разом! Довго зі співпрацею не тягнули, тому вже у 2018 році написали пісню й подали заявку на Національний відбір 2018 року. і вже звідти з перемогою поїхали представляти Україну на дитячому “Євробаченні”. Ми зайняли гідне місце й вирішили працювати далі, написавши цілий альбом та багато красивих пісень.

У 2022 почали співпрацювати з YULA Label і випустили вже другий сингл, що називається “Не твоя леді” – трек про кохання, квіти та компліменти”, – ділиться Михайло Клименко.

“Історія, яка звучить у пісні, напевно нагадає кожну дівчинку мого віку. Коли в хлопців з’являються перші симпатії, і вони прагнуть спробувати, що ж це таке – кохання, намагаються сподобатися, проявляють максимальну увагу. А ми, дівчата, ще хочемо гуляти й займатися улюбленими справами, а не весь час відписувати в Instagram”, – розповідає Darisha.