У своєму новому відео ДЖЕРЕЛО, Vlad Darwin став лікарем

У своєму новому відео "ДЖЕРЕЛО", Vlad Darwin став лікарем

Автор та композитор Vlad Darwin презентує нову пісню та кліп “ДЖЕРЕЛО“. Кожен сингл, який артист випускає з 2022 року, є дуже символічним і передає почуття сьогодення.

Відеокліп “ДЖЕРЕЛО” — присвята медикам України, історія про внутрішній світ хірургині, яка рятує життя сотням людей, але її серце може врятувати лише справжня любов.

В головній ролі відзнялася акторка театру та кіно, лауреатка міжнародних кінопремій, волонтерка Анастасія Пустовіт. Визнання кінокритиків Анастасія здобула завдяки головній ролі у повнометражній драмі “Коли падають дерева”, а широкому загалу глядачів Анастасія відома за участю у серіалах “Кріпосна”, “Перші ластівки“. Акторка пережила окупацію російською армією рідного села Немішаєве, що за 10 км від Бучі. За час окупації вона організувала волонтерський штаб у місцевому будинку культури. Жахіття численних злочинів росіян проти народу України, які довелося бачити на власні очі, ризик стати жертвою насильства або загибелі від рук окупантів не позбавили Анастасію творчої наснаги та віри у Перемогу. Сьогодні усі свої особисті досягнення Анастасія присвячує ЗСУ. Актриса передала весь спектр переживань медикині, зігравши головну героїню відео “ДЖЕРЕЛО”.

Режисером відео став Владислав Козловський. Зйомки проходили у декількох локаціях. Знімальним майданчиком для кліпа “ДЖЕРЕЛО” стала справжня операційна у лікарні. Досить несподівано, що артист Vlad Darwin вирішив цього разу не співати у кадрі, а лише з’явитися у епізодичній ролі хірурга. За задумом продакшн-команди для відео були потрібні кадри невагомості, для їх відтворення головна героїня проявила витримку і впродовж години кілька разів висіла вниз головою, виконуючи режисерські настанови. Відео змонтовано таким чином, що фінал кліпу кожен глядач може трактувати по-своєму.

Про роботу “Джерело” автор Влад Дарвін розповів:

“24.02.2022 почався відлік Нового Часу для більшості українців. Він несе із собою одночасно і руйнацію, і вдосконалення на ціннісному рівні. Тому найскладніший виклик для всіх нас сьогодні — відчути свій особистий фундамент, свою цілісність та ресурс — “Джерело”. Пісня “ДЖЕРЕЛО” — це стан усвідомлення свого унікального місця у світі; це служіння, яке посилює; це життєвий баланс і залученість у глобальний енергообмін — це все, що не дає зламатися у найскладніший момент.

Що робити, коли вигораєш і не маєш сил рухатися далі? Звертатися до “Джерела” — воно відкриє серце для нового і покаже вірний шлях”.