Авторська колядка від Крістіни Присяжнюк

Авторська колядка від Крістіни Присяжнюк

Співачка Крістіна Присяжнюк вперше презентує колядку.

Вже незабаром Різдво Христове. Свято, яке сповнене радості за народження Ісуса. А ще в кожного християнина з’являється віра у диво. І, звісно, воно трапиться з усіма, хто чимдуж його бажає та Бога прославляє. Ще здавна в Україні у ці святкові дні співали колядки, в яких бажали усім здоров’я та благополуччя. Сьогодні, як ніколи, ми маємо продовжувати традиції наших предків. Співати давні колядки та створювати нові. Тому співачка Крістіна Присяжнюк презентує авторську колядку напередодні різдвяних свят.

“Я давно хотіла написати колядку і тим самим зробити внесок у розвиток української культури. Ми повинні пам’ятати нашу історію, зберігати традиції, розвивати та примножувати все те, що ідентифікує нас, як націю”, – каже Крістіна.

Авторська колядка від Крістіни Присяжнюк

Співачка зізнається, що Різдво її найулюбленіше та очікуване свято в році. Адже це теплі дитячі спогади про традиції, які передаються у її сім’ї з покоління в покоління.

“Воно наповнене сакральним змістом. Ми всі чекаємо на диво, особливо зараз, у такий складний для країни час. Вірю, що все здійсниться і незабаром ми святкуватимемо перемогу”, – каже Крістіна.

Впевнені, що авторська колядка Крістіни відгукнеться у кожному серці
українця. І її наспівуватимуть всі: від малечі до дорослого.