“Бентежний вибір” – імерсивна вистава від незалежного київського театру AKTORSTVO theatre 

“Бентежний вибір” - імерсивна вистава від незалежного київського театру AKTORSTVO theatre 

20 березня о 19.00 в Pochayna Event Hall перформативний театр AKTORSTVO theatre представлять філософську інтерактивну виставу про можливість обирати.

“Бентежний вибір” - імерсивна вистава від незалежного київського театру AKTORSTVO theatre 

Вистава “Бентежний вибір” виникла за сприяння USAID Україна, для події на Арт-заводі “Платформа” у Києві в жовтні 2018 року, як закриття антифоруму “Вистава на 1000 акторів”. Спочатку це була історія про звірів у цирку, які вирішили стати вільними. Згодом, за проханням організаторів команда переробила концепцію. Події вирішили показати через метафору “поганого” театру, де актори вирішили змінити режисера, та обрати нового. Вибір залежить від голосування глядачів. Тож кожен, хто знаходиться в залі, дійсно матиме свій вибір. Репетиції та написання сценарію тривали місяць. Інколи актори отримували текст прямо на репетиції та швидко перетворювали його у гру та пластику.

Загальна думка вистави: ваш вибір – важливий. У цій історії від вибору справді буде залежати все. 

Мир, Свобода, Рівність – такі нетривкі поняття, коли доводиться обирати майбутнє. Але вибори у цій виставі проходитимуть найдемократичнішим чином, це точно! Глядачі опиняться у божевільному театрі, де лише від них буде залежати кінцівка вистави.

“Бентежний вибір” – це вистава у жанрі «соціальний фарс», дослідження на тему вибору та виборів, де майбутнє непередбачуване та передбачуване водночас, де немає однозначних лиходіїв, а найбільше зло – це необізнаність та бездіяльність.

“Я вважаю, що ця вистава важлива, адже вона про вибір, – впевнена режисерка Люся Пономаренко, – і як нам здається, ми його маємо.Та чи дійсно це так? Кожного дня ми обираємо. Та чи наш це вибір? Чи він прописаний заздалегідь і ми просто йдемо по сценарію?”, – питає вона.

У виставі дві гілки розвитку подій та чотири фінали. Глядач голосує двічі. Це інтерактивна вистава, і кожного разу дія унікальна і не схожа на минулі.

“Кожного разу, граючи виставу, ми розмірковуємо чому глядач обрав саме цей сценарій, – розповідає режисерка Люся Пономаренко, – інколи ми навмисно граємо так, щоб показати, що вибір може бути ну дуже небезпечним. Але глядач все рівно йде за власними вподобаннями, не зважаючи на результат” .

Режисер – Люся Пономаренко

Сценарій – Олена Шамріна

Актори – Ольга Сафронова, Валерій Стогній, Євген Лебедєв, Ганна Клименко, Борис Савенко, Валентина Гаврилюк, Юлія Голданова, Олександр Тимошенко, Аліна Охрименко, Олексій Павленко, Олена Шамріна, Наталія Баліцька.

Музика – Євген Хмара, Cape Code, Ptakh Jang.

Тривалість – 60 хвилин

Вартість квитка – 300-400 грн.

Що: Імерсивна вистава “Бентежний вибор”

Де: Pochayna Event Hall, просп. С. Бандери, 23, зал Aktorstvo, 3 поверх

Коли: 20 березня, 19.00

Квитки вже доступні