BIEHU презентує вже третій сингл від початку війни

BIEHU презентує вже третій сингл від початку війни

BIEHU презентує вже третій сингл від початку війни

BIEHU презентувала трек «Сестро», що є символічним оберегом для кожної українки.

Ідея створення пісні розпочалась ще на початку березня, коли Катерина, гортаючи стрічку Instagram, натрапила на зворушливе відео Маші Єфросиніної, в якому Маша розповідає зворушливу історію про її зустріч з жінками в центрі допомоги вимушеним переселенцям. 

Катерина настільки була вражена неймовірною історією Маші про те, як жінки з центру переселенців підтримували іі під час виступу, на якому Маша не могла втримати сльози, що саме тоді і народилась ідея композиції «Сестро». 

«Ця пісня наповнена підтримкою, любов’ю та вірою в жіночу рідність і сестринство. В кожної українки є сила, яка нікому не підвласна. Якщо хочеться плакати – плач, якщо хочеться сміятись – смійся, якщо хочеться мовчати – мовчи, якщо хочеться кричати – кричи! Але завжди знай що поряд є та, що буде поруч за часів тиші або хаосу. Українки для мене найгероїчніші жінки планети і назавжди залишаться ними. Ця пісня для вас!» – говорить Biehu

Наразі Biehu планує випускати пісні, які будуть підіймати дух кожної української жінки. Важливо мати сильний та незламний тил – тоді й перемога буде ближча.