Благодійний аукціон та допомога “Азову”: DOROFEEVA анонсувала сольний концерт у Києві

Благодійний аукціон та допомога “Азову”: DOROFEEVA анонсувала сольний концерт у Києві

9 грудня у Stereo Plaza відбудеться фінал великого українського туру співачки з новою програмою “Кохаю, але не зовсім”. Її вже побачили 18 міст і 16 тисяч глядачів по всій країні. 

У Києві DOROFEEVA презентує нову концертну програму, до якої увійдуть хіти з мільйонними переглядами — “Кохаю, але не зовсім”, “вотсап”, “Щоб не було” – трек, який за версією музичного стримінгу Apple Music, увійшов до топ-10 найпопулярніших пісень серед українців у 2023 році. Окрім цього, нові пісні – відвідувачі концерту вперше почують наживо трек “Хай пишуть”, реліз якого відбудеться напередодні.

Концерт, як і весь тур, матиме благодійну складову: Сьогодні я відкриваю банку для 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов». На неї підуть 100% з ініціативи Meet & Greet з усього туру, ваші донати та кошти з благодійного аукціону, який ми проведемо на моєму сольнику. Будь ласка, пам’ятайте, нашого «дякую нашим захисникам» не достатньо – треба розуміти, що наші військові кожен день йдуть в бій заради нашого з вами вільного життя. Тож давайте будемо їм не тільки вдячними, а і корисними, бо неймовірно важливо, щоб вони це бачили і відчували у вигляді наших донатів”  – коментує співачка. 

Надя Дорофєєва анонсувала про благодійну складову своїм постом у сомережах, виставивши фото з майором Національної гвардії України, в.о. командира бригади Нацгвардії України «Азов» Богданом Кротевичем. “Сьогодні Богдан передав мені найцінніший лот мого благодійного аукціону, який відбудеться 9го грудня на концерті в Стерео. Це книга «Очі Маріуполя» з автографами бійців Азов на чолі з автографом командира «Редіса»” – написала співачка. 

Серед зіркових гостей концерту: гурт “Добрива” – на розігріві, Міша Кацурін і Макс Барських – на сцені та секретний гість, ім’я якого поки не розголошують. 

*Meet & Greet – протягом туру глядачі могли придбати “особливі” квитки. Це не є квитком на концерт, але дозволяє потрапити на чек команди, сфотографуватися та поспілкуватися з Надею, отримати автограф і допомогти нашим ЗСУ.