Благодійний “Кураж” Classy Birthday Party: останній івент на ВДНГ

Благодійний Кураж Classy Birthday Party: останній івент на ВДНГ

Благодійний Кураж Classy Birthday Party: останній івент на ВДНГ

Перший Благодійний за два роки та останній “Кураж” перед невизначеною у часі павзою пройде 16-го та 17-го жовтня. Основою івенту стане святкування 6-го дня народження проєкту, багато зіркових гостей та особлива барахолка. 

Вхід за онлайн-квитками без черги за 150 грн (можна одразу йти до входу) та квитками на місці за 200 грн.
На кого чекати та що придбати на барахолці

Святкувати та проводжати “Кураж” на безстрокові канікули будуть: Smailov, Pavel Plastikk, Sabina, Katro Zauber, Yura Denysenko, Barbulone, Seba Korecky, Pantileev, Valerii Pronkin, Маша Єфросініна, Лєра Бородіна, Гарік Корогодський, Ярослава Гресь, Сабіна Мусіна, Дмитро Дір, Оля Руднєва, Вова Дантес, Юлія Бевзєнко,  Монро, Коля Серга, Позитив, Андрій Бідняков, Анатолій Анатоліч, Єфим Констянтиновський та інші друзі події.

У своєму пості засновниця “Куражу” Альона Гудкова обіцяє, що захід буде яскравим: “Якщо бабине літо закінчиться прямо на Куражі, у нас є все, щоб занурити вас в осінній луна-парк. Тому щиро рекомендую вам не пропустити ці вихідні! Атракціони, колесо огляду, автодроми та вечірка, до котрої заманеться в затишному павільйоні — гуляємо на все!”.

Організатори запрошують відірватись востаннє та підготували багато сюрпризів: особливі декорації, поставлене світло, багато метафану, святково прикрашені зони та навіть щасливу годину з ігристим.

Мистецтво куруватиме WE BAD — творче дуо дослідників урбаністичного простору, які створюють провокаційні, пластичні та свіжі образи. Вони створили арт на фасаді “Куражу”, як продовження теми мистецтва та відображення ідеї бути будь-яким, яку пропагандує проєкт.

На барахолці цього разу представлені відомі бренди: KSENIASCHNAIDER,  SINOBI, Have A Rest, Keep, ONLY GOOD, Kachorovska,  Shur Shur, Mari b, LILIT SARKISIAN ART SHOP, Na.Kooo та Bretone.

Яка мета Благодійного “Куражу”

Благодійний “Кураж” є одним з найголовніших і найдушевніших з усієї серії івентів. Адже більша частина від його прибутку йде на доброчинність. Організаторам не вдавалося втілити його два роки через пандемію. Цього року “Кураж” присвятив благодійні збори ментальному здоров’ю. Ця тема — № 1 з проблематики в усьому світі, а не лише в Україні.

Виручені під час івенту і під час спеціального масштабного розіграшу кошти будуть направлені на профілактику та первинну допомогу ментальному здоров’ю вразливих дітей і батьків у травмованій війною Луганській області. Проєкт реалізовує ГО СОС Дитячі Містечка Україна, яка вже 17 років допомагає дітям країни. Його мета — проаналізувати та у разі виявлення потреби покращити психоемоційний стан вразливих дітей та батьків, сприяти стійкості їхнього ментального здоров’я. Проєкт охоплює роботу у Сєвєродонецьку та Старобільську первинної ланки допомоги ментальному здоров’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, що виховуються у прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу, а також дітей та сімей у складних життєвих обставинах.

Окрім цього, вже вдруге “Кураж” буде адаптовано для людей з нейровідмінностями та ментальною інвалідністю. Проєкт реалізовано разом з Diversity Consulting Agency (DCA) та громадською організацією Happy Today, що на благодійних засадах створює просвітницькі проєкти на тему аутизму.  У рамках співпраці на “Куражі” введено інструменти для покращення досвіду перебування на івенті таких людей. Наприклад, на івент буде запрошено волонтерів, які можуть супроводжувати людину з ментальними особливостями на “Куражі”. Щоб отримати безкоштовний вхід та стати частиною фокус-групи, яка у майбутньому допоможе покращити всі процеси на майданчику для цієї ініціативи, близьким людей з ментальною інвалідністю потрібно заповнити анкету. Серед спікерів особливого зіркового лекторію: Маша Єфросиніна, Лєра Бородина, Гарік Корогодський, Ярослава Гресь, Юлія Бевзєнко та Ольга Руднєва.

“Кураж” запрошує гостей у святковому одязі, планує безкоштовно бити тату на пам’ ять, а також фотографувати гостей івенту на полароїд.

Лайн-ап вихідних:
Субота, 16 жовтня
12:00-14:00 Valerii  Pronkin
14:00-16:00 Pantileev 
16:00-17:30  Pavel Plastikk 
17:30-19:30 Katro Zauber 
19:30-22:00 Igor Smailov 
22:00-00:00 Yura Denysenko 

Неділя, 17 жовтня
12:00- 14:00 Ivan Barbul  
14:00-16:00 Access mode   
16:00-19:00 Seba Korecky  
19:00-21:00 Mykyta 
21:00-00:00 Saba&Dir 

Серед яскравих зон від партнерів: “Aperol”,  “IQOS”, “Сільпо”, “Bacardi” та “Нова пошта”.

На заході та у приміщеннях необхідно обов'язково носити медичну маску! 

Час роботи: 12:00–00:00
Ціна входу:
Ціна онлайн — 150 грн (можна придбати тут).
Ціна на вході — 200 грн.

Важливо: вхід з онлайн-квитками без черги. Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.
Локація: 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова,1