Благодійний онлайн концерт – “Не потрібно бути суперменом, щоб рятувати життя”

Благодійний онлайн концерт - "Не потрібно бути суперменом, щоб рятувати життя"

Благодійний онлайн концерт - "Не потрібно бути суперменом, щоб рятувати життя"

31 травня 2022 року о 18:30 Громадська організація “Жіночий ветеранський рух” організовує благодійний онлайн концерт аби зібрати кошти на закупівлю 1000 турнікетів для зупинки кровотечі після поранення.  1 квиток = 1 турнікет. 

Благодійний онлайн концерт - "Не потрібно бути суперменом, щоб рятувати життя"

“Більшість смертей на полі бою відбуваються з причини критичної крововтрати. Та їх можна уникнути, якщо вчасно зупинити кров. І найкращий інструмент для цього – турнікет. На сьогодні це просто мастхев в аптечці кожного бійця та парамедика. Та, на жаль, не у всіх він є, а якщо і є, то не завжди якісний. І це велика проблема. Тому ми поставили собі за ціль це виправити. Ми розуміємо, що за три місяці люди вже втомилися від війни і звичайні методи франдрайзингу не діють так як раніше. Відтак  ми вирішили не просто просити в українців аби нам скинули гроші на карту, а організувати благодійний онлайн концерт. Для нас це перший досвід, тому щиро дякуємо за підтримку всім українським музикантам та стендап комікам, які долучилися до концерту на благодійній основі” – Катерина Приймак, заступниця голови            ГО  “Жіночий ветеранський рух”.

Участь у заході візьмуть: БезОбмежень, OY Sound System, Фіолет, Ukiez, Саша Чемеров. Також у планах виступи стендап коміків: Єгор Славуцький, Євген Лещенко, Богдан Письменко.

Придбати квитки можна на сайті concert.ua