Брюнетка Полякова у новому кліпі приголомшила перевтіленням у Фредді Мерк’юрі

Полякова у новому кліпі перевтілилась у Фредді Мерк’юрі

Співачка представила новий кліп на пісню “Щоб не плакати — я сміюсь!” Автором відео стала Соня Плакидюк. У новій роботі артистка приміряла не тільки новий колір волосся, а й перевтілилася у рок-легенду Фредді Мерк’юрі.

У кадрі Полякова постала одразу у шести неочікуваних образах: від вразливої та беззахисної артистки до чемпіонки рингу, яка щодня тренується рятувати себе.

Режисерка кліпу Соня Плакидюк зізнається, що хотіла розповісти історію жінки в артистичній професії, яка навіть у моменти розпачу залишається вірною принципу – “show must go on”. У відео показані залаштунки знімального процесу: папараці, безжальні спалахи камер на пресконференції та тендітна співачка, яка приховує сльози під маскою чоловічої витримки.

“Як людина, яка працює у шоубізнесі, я дуже добре знаю, що нікому не цікаво, як погано в тебе на душі — ти маєш дарувати радість, втіху, красу і гарний настрій, бо це — твоя робота і твоє покликання. Кожний образ має свою невипадкову функцію у цій розповіді. Так, наприклад, покинута  наречена в сльозах — як фігурка молодої з весільного торта, що так і не стався.  Розкута байкерша, яка хоче отримувати щастя і драйв від життя і не відчувати постійної провини за ці бажання або дещо гротескний маскулінний збірний образ артиста на пресконференції, який не боїться маніфестувати свої різні емоції”, – розповіла Соня Плакидюк. 

Справжньою родзинкою історії перевтілень співачки став образ Фредді Мерк’юрі з кліпів на легендарні пісні “І want to break free” та “Show must go on”. Така трансформація стала яскравою ілюстрацією рядків із пісні Полякової:  “Щоб не плакати — я сміюсь” і “поранену душу сміхом лікую”.