Бунтар нації кричить устами співачки TA.POLYA

Бунтар нації кричить устами співачки TA.POLYA

TA.POLYA презентує свій дебютний сингл «Сон» на слова поеми Т.Г. Шевченко. Біль, лють та непокора чутно в кожній ноті, в кожному слові. Через 178 років слова “Бо немає Господа на небі!” звучать так, ніби сказані саме сьогодні під час смертей, вибухів та повномасштабної війни.    

«Цей твір для мене – уособлення того, що зараз всі ми живемо у страшному сні. Іноді здається, що Бог залишив нашу країну і сили сподіватися на краще покидають нас. Але ми мусимо пам’ятати, що все погане, як і страшний сон, завжди закінчується…» – говорить співачка TA.POLYA

Бунтар нації кричить устами співачки TA.POLYA

В кінці жовтня очікується реліз кліпу «Сон». Над відео працювали Руслан Богдан, який був оператором «Стефанії» гурту Калуш, та Гліб Михайличенко, український режисер та сценарист. 

TA.POLYA – це проєкт молодої артистки, який несе в собі ідею сили українських жінок, що непохитно боронять нашу країну та тримають її тил. Основною метою проєкту співачка обрала транслювати через свою творчість містичний дух та мудрість українських берегинь. 

Проєкт народився під час повномасштабного вторгнення росії в Україну за сприяння об’єднання музикантів «Київський Культурний фронт». Разом з ними  артистка благодійними концертами зібрала понад 100 000 грн на допомогу армії.