Caribbean Club запрошує на літні події

Caribbean Club запрошує на літні події

Caribbean Club запрошує на літні події на будь-який смак: варʼєте, театр, концерти та танцювальні вечірки. Гарний настрій у вартості квитка, а більше подій червня-липня у добірці нижче.

Caribbean Club запрошує на літні події

26 та 29 червня: вистави театру «Чорний Квадрат»

Вже 33 роки театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» працює як незалежний новаторський театр. Та понад 10 років заряджає гарними емоціями гостей Caribbean Club.

Червень відзначиться хітовими постановками для всіх, хто хоче посміятись та відпочити душею: 26 червня — «Медовий місяць», 29 червня — «Щастя завжди поруч». Всі вистави правдиві, актуальні, про людей, які живуть зараз. Опис вистав на сайті. Вистави виконуються українською мовою.

Caribbean Club запрошує на літні події

29 червня: CARIBBEAN CLUB DISCO PARTY

Гаряча запальна атмосфера та нестримні танці: в Caribbean Club повернулися культові танцювальні вечірки CARIBBEAN CLUB DISCO PARTY.

Для гостей закладу звучатиме жива музика у виконанні кавер-гуртів TOKYO (22 червня) та мікс найкрутіших хітів від DJ Mustafaev. Деталі подій та бронювання столів на сайті.

Caribbean Club запрошує на літні події

4 липня: Максим Бородін «Якби не ти»

Максим Бородін — романтик, автор музики про кохання — запрошує на свій сольний концерт.

Емоційний хіт «Якби не ти» навесні 2023 року підкорив серця слухачів. Відтоді пісні Максима займають верхні позиції у ТОП-чартах музичних платформ та серцях слухачів.

На концерті наживо пролунають «Якби не ти», «Притулись — обійми», «Скажи мені», «Не відпускай», «Чайка» та інші романтичні балади. Деталі події на сайті.

Caribbean Club запрошує на літні події

12 та 26 липня: мюзикл у форматі дінер-шоу – Вар’єте «Рояль» 

Влітку Caribbean Club продовжує запрошувати на шоу легендарного Вар’єте «Рояль» в особливому форматі: музично-театралізований перформанс з вечерею. Це шоу для дорослих, вишукана кухня та інтимна атмосфера. Смачна закуска та келих вина/просекко вже у вартості квитка.

Зірка шоу — Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021», засновниця волонтерського штабу. Після творчої паузи артистка на сцені Caribbean в новому образі та з новою піснею «Сама» в ексклюзивному виконанні.

«Рояль» — єдине клубне шоу України, яке йде без перерви вже понад 4 роки! Постановники шоу — хореографи проекту «Танці з зірками».

Частина прибутку від Вар’єте «Рояль» спрямовується на підтримку ЗСУ.

Переглянути актуальний розклад подій Caribbean Club та купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua. 

У разі повітряної тривоги гості можуть направитися до найближчого бомбосховища, зазначеного на карті