Сергій Лазановський презентує нову музичну роботу “Зорі”, у якій відправився в минуле

Сергій Лазановський презентує нову музичну роботу “Зорі”, у якій відправився в минуле

Український співак Сергій Лазановський презентує нову танцювальну композицію “Зорі”. Натхненний олдслульним звучанням, разом із своєю творчою командою Іриною Батюк та фронтменом гурту “Гринджоли” Романом Калином, Лазановському вдалося створити пісню про кохання, яке захоплює кожну клітинку нашого організму.

“Після прослуховування цієї пісні, ви точно поринете у вир емоційних та палких почуттів. Ритм композиції змусить ваше тіло рухатись так, ніби вас ніхто не бачить. Та змусить одразу запам’ятати цей трек. Кохайте і будьте коханими”, – зазначає виконавець.

Не секрет, що відеоробота на пісню “Зорі” має відсилку до стилістики кліпів 1980-1990 років, коли було дуже модне знімання з бендами та у телевізійних студіях. За словами Лазановського, він з дитинства мріяв, що коли виросте та стане артистом – обов’язково матиме такий кліп.

“Я, як дитина 90-их, уявляв, що я так само буду в студії у ретро мікрофон співати в костюмі. Попри все, так і сталося. Я радий мати у своєму творчому доробку таку роботу. Я знімався разом зі своїм бендом. І було дуже цікаво спостерігати, як вже дорослих чоловіків пробирає ностальгія та вони дійсно кайфують від процесу і насолоджуються спогадами про молодість”, – відверто розповів Лазановський.

Нагадаємо, раніше Сергій Лазановський створив новий трек “Манила” в стилі реггетон.