Чорно-білі спогади у новому відео Юлі Юріної “Ядерне літо”

Чорно-білі спогади у новому відео Юлі Юріної "Ядерне літо"

Юля Юріна представила атмосферне чорно-біле відео на трек “Ядерне літо”. Кліп на пісню знімався під час презентації альбому “Дім брехливих дзеркал” у столиці.

Глядач може побачити кадри з самого виступу, закулісні вставки, а також знайти себе у відео, адже велика частина кліпу присвячена саме прихильникам артистки і їхньої взаємодії з нею. 

“Ми живемо в тривожний і надзвичайно небезпечний час. Людське життя безцінне, і це варто пам’ятати завжди. «Ядерне літо» – це не просто пісня, це глибока розповідь про наші тривоги і рефлексії щодо майбутнього, створена у співпраці з талановитим саундпродюсером Сиром. В цей трек ми вклали всі свої переживання і роздуми. Кожен день приносить нові виклики, нові переживання. Чи зможемо ми пережити цей кошмар до кінця війни? Що чекає нас попереду в цьому небезпечному світі?Відео до цієї пісні ми зняли 18 травня на концерті в Beletage разом з нашими слухачами, прихильниками, друзями та близькими. Це справжні, нестримні емоції, це життя, яке ми проживали разом у цей важливий момент. Добре, що ми маємо один одного до самого кінця”, – розповідає Юля Юріна.

Нагадаємо, раніше Юля Юріна розірвала і спалила російський паспорт у оновленому кліпі “Чорна Хмара”.