Юля Юріна розірвала і спалила російський паспорт у оновленому кліпі “Чорна Хмара”

Юля Юріна розірвала і спалила російський паспорт у оновленому кліпі "Чорна Хмара"

Трек “Чорна Хмара” від Юлі Юріної став саундтреком до нового фільму “Залишайся онлайн”. Також пісня отримала оновлену екранізацію, яка була відзнята у форматі скрін-лайф, як і сам фільм.

“В той час було дуже емоційно складно,  ми всі перебували в емоційній ямі, і музика нас рятувала. І кожен з тих, хто брав участь в написанні цього треку, саунд-дизайнер, я, і звукорежисер, ми кожен у  своєму підвалі писали музику, текст пісні і займалися її зведенням. Рядки “що ти тут забув герой своєго врємєні” були написані як звернення до російських агресорів і всю свою лють, всю свою злість і всі свої негативні емоції я втілила у цю пісню”, – ділиться Юля Юріна, авторка та виконавиця саундтреку.

Для треку “Чорна хмара” кліп виробництва AMO Pictures став другим, подарувавши пісні новий подих і підсиливши художньою історією з драматичного трилеру закладені авторами рядків сенси.

“Це шлях персонального злому та переродження через образ Каті, ключової фігури фільму “Лишайся онлайн”. Війна змушує нас трансформуватись і пристосовуватись до нового життя. Змінювати свої погляди та переконання. Обертати біль у відповідальність. Це і показує нам Юля в кліпі. Те як рани стають джерелом сили, щоб рости і міняти все довкола. Не боятись подивитись в очі злу та спалити його, як в кінці спалюється паспорт руснявого солдата. І прийти до відповідальності не тільки за себе, а й до людей яких ти навіть не знаєш”, – ділиться Андрій Блажик, режисер кліпу.

У кліпі використали кадри з фільму, а також візуальні ефекти – як от худі головної героїні з кінопостеру, що дозволяє глядачу вибудувати не лише сенсовий, а й емоційний звʼязок пісні та трилеру.

А саму відеороботу “Лишайся онлайн” українські глядачі зможуть побачити у кіно вже з 28 березня.