Далекі обрії кличуть і манять

Далекі обрії кличуть і манять

Знайомимо вас із однією з декількох україномовних пісень з нового повноформатного альбому IGNEA – Dreams of Lands Unseen.

Дивіться повне відео і спробуйте відчути цю нестримну енергію через екрани своїх девайсів.

Про майбутній тур і нову пісню розповіла Хель Богданова у відео інтерв’ю на каналі Faine Misto:

Пісню можна буде почути наживо вже під час першого всеукраїнського туру IGNEA:

📍30.09 – Харків, LF Club

📍01.10 – Дніпро, МахноПаб

📍07.10 – Київ, Bel Etage Music Hall (в рамках Dark Stage Festival)

📍13.10 – Рівне, Сталева Гора

📍14.10 – Тернопіль, Nа Пошті

📍15.10 – Львів, Котельня Ruїn Bar

🎫 Квитки на концерти туру за посиланням

“Далекі Обрії — це не тільки одна з декількох наших пісень українською, а й назва книги Софії Яблонської, якій ми присвятили наш новий альбом Dreams of Lands Unseen. Саме так ми вирішили назвати свій перший український тур, у який відправимося вже за декілька тижнів. 

На цю пісню ми могли зняти та випустити звичайне видовищне музичне відео. Але цього липня ми настільки зарядилися від виступу на фестивалі Faine Misto, що зрозуміли — ми маємо хоча б спробувати передати ту нестримну енергію файних людей через екран, а також показати нашій закордонній аудиторії, що метал сцена в Україні жива, попри війну. Ми сподіваємося, нам це вдалося!

Також, судячи з коментарів на ютубі, наше відео явно затригерило росіян, через українську. І хоча це негативно вплинуло на кількість переглядів — вони активно дізлайкали відео ще до його релізу та писали властиві собі коментарі — ми вважаємо це нашою маленькою перемогою у розповсюдженні української культури”, – коментують IGNEA.