“Де ти” – пісня DIMARIA про відстань між двома закоханими серцями

“Де ти” - пісня DIMARIA про відстань між двома закоханими серцями

Після тривалої перерви українська співачка DIMARIA випустила пісню “Де ти” та чуттєву відеороботу на неї. З осені минулого року співачка не випускала пісень, не давала концертів, не брала участі у заходах. “Де ти” – запланована на листопад прем’єра, що відбувається лише зараз. Спочатку пісня втілювала кохання двох людей, яких роз’єднала війна. Він – захищає Україну від ворога, вона – чекає його з фронту, допомагає бійцям, дає концерти, проводить збори. Між ними кохання, що не має меж, єдність сердець, що так довго шукали одне одного. Але потім кохання розбивається через втрату. 

Вона на півроку залишається наодинці зі своїм болем, несправедливістю світу, теплими спогадами минулого і думками, як жити далі?

“Де ти” присвячена кожній дівчині, кожній матері та доньці, що чекають своїх близьких з фронту. І кожен день перед тим, як лягати спати, пошепки питають у неба: “де ти сьогодні засинаєш?”

Бути сильними, незламними, підтримувати своїх героїв і вірити, що він повернеться назад, додому. Адже інколи, одна людина – це цілий світ.