MAZEPA заспівав іронічний трек Plane Mode про “екологічність” спілкування

MAZEPA заспівав іронічний трек Plane Mode про “екологічність” спілкування

Український рок-бенд MAZEPA презентує новий життєвий трек Plane Mode. Сповнені іронією та життєвим досвідом, музиканти вирішили історію кожного користувача смартфона втілити у пісні. 

За словами фронтмена гурту Андрія Мазепи, попри веселе звучання, текст закликає слухача ставитися більш екологічно до кола свого спілкування. Або ж просто говорячи: не брати трубку від тих, на кого немає бажає витрачати свою енергію.

“Коли музиканти працюють на студії, то такі критерії як тиша та спокій є дуже важливими. Тому часто у цей період я використовую режим Plane Mode, або як ми всі звикли казати режим літачка. І в одну з музичних сесій мені прийшов у голову одразу приспів для цієї пісні. Ми з музикантами спочатку сміялися з цих рядків. Проте згодом у процесі джемів до нас почала приходити і музика. Ось так і народилася жартівлива, і водночас  реалістична пісня про те, як герой свідомо не хоче брати слухавку від якоїсь людини, оскільки не бажає з нею спілкуватися”, – зазначив фронтмен гурту Андрій Мазепа. 

Plane Mode стане першою ластівкою майбутнього лонгплею, який слухачі почують вже наприкінці травня. Платівка під назвою «Кожен сам собі рішає» міститиме 11 пісень. Серед них будуть нові композиції та студійні версії вже популярних треків, які стали відомими завдяки фестивальним виступам MAZEPA.

Нагадаємо, раніше Юля Юріна презентувала першу пісню з нового поп-рок альбому.