Українська співачка DIMARIA презентувала ‘’Новорічну’’

Українська співачка DIMARIA презентувала ‘'Новорічну’'

 “Новорічна” – пісня, створена світлом, що наповнює нас перед Новим роком та Різдвом. Можливість дарувати відчуття тепла близьким, розділяти хвилини щастя, оточувати один одного турботою та підтримкою.

Цей Новий рік назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас. Рік, коли в нас є можливість зустріти свято разом з близькими та рідними. Без новорічних гірлянд та феєрверків, без зустрічей на головній площі, з єдиним бажанням кожного українця під бій курантів. Рік, коли найважливіше залишається в серцях, у потаємних куточках нашої душі і ми особливо цінуємо кожну хвилину разом з близькими. 

DIMARIA – українська співачка, автор слів та композитор, яка створює сучасну українську музику, сповнену любові та власних почуттів. “Новорічна” – це лише мить життя, хвилина радості посеред важких часів, емоція підготовки та очікування Нового року, зустріч близьких та усвідомлення справжніх важливих цінностей. Війна може відібрати в нас все, але тільки не наше серце, сповнене любов’ю до людей, нашої землі, нашої України. 

Українська співачка DIMARIA презентувала ‘'Новорічну’'

“Навіть зараз у нашому серці є місце для любові, передчуття свята, можливості відчувати себе щасливими лише від того, що поруч близькі та кохані. Цей рік більшість із нас будуть зустрічати вдома, у колі родини та разом вірити, що наступний рік принесе нам радість і перемогу. У пісні я намагалась передати те відчуття єдності, яке супроводжує кожного з нас. Відобразити радість до простих речей, щастя з ноткою печалі, але ж сповненого дитячого сподівання на краще. Все, що було важливим у минулий рік, сьогодні не значит нічого. Найважливішим стала наша країна, наша сім’я. Добре, що вони поруч, у серцях кожного з нас”, – коментує співачка.