Дебютний кліп дуету “Naga Kanya”

Дебютний кліп дуету Naga Kanya

Дебютний кліп дуету Naga Kanya

Naga Kanya – гурт, що сформували подружжя Анастасія та Андрій Савдеєві. Їхня творчість – це поєднання дрім-попу, чуттєвого вокалу та живих інструментів – клавішних, духових та струнних.

“Назва гурту “Naga Kanya” прийшла до нас разом із видіннями божества, з яким ми відчуваємо особливий зв‘язок. В перекладі зі санскриту “наґа Канья” означає «зміїна діва». Це небесна німфа зі зміїним хвостом, що є провідником у інші світи та оберігає древнє містичне знання та таємниці. Наґа Канья дуже популярна на острові Балі, де ми зустрілися з нею вперше”, – розповідає подружжя.

Дебютна пісня «Пташка» – це поєднання камерної поп-музики та естрадного романсу із вкрапленням живих інструментів. Делікатна лірика, повітряний вокал, виразні партії вантажного фортепіано, віолончелі та скрипки із відлунням віршів французьких символістів.

Дебютний кліп дуету Naga Kanya

Відео доповнює атмосферу треку – меланхолійно, душевно та відверто трохи більше, ніж прийнято. Анастасія блукає у райському лісі, де зустрічає казкових фламінго, метеликів та ластівок. Чи це нічне марево, чи сон наяву – залишається загадкою.

Доповнюють відео архівні кадри з балету “Жизель”, назва якого означає “ніч” або “темнота”. Саме цей балет є найбільш містичним та сакральним серед усіх. Так, посеред ночі в осередку таїнств блукає Анастасія

Трек «Пташка» увійде в дебютний ЕР «Серед Піни і Води», що вийде 12-го листопада.