Експериментальна суміш душевної музики та клубного звучання: проєкт “Zajka” презентували дебютний кліп “Hunter”

Експериментальна суміш душевної музики та клубного звучання: проєкт Zajka презентували дебютний кліп Hunter

Експериментальна суміш душевної музики та клубного звучання: проєкт Zajka презентували дебютний кліп Hunter

«Ми пускаємо сонячних зайчиків», — говорять про свій музичний проєкт “Zajka” його творці Галина та Андрій, презентуючи дебютний кліп.

Галина Бондаренко – голос проєкту та автор пісень, Андрій Нєрєтін – саунд-продюсер та мультиінструменталіст.

Свій жанр музиканти називають “артхаус-поп”, наголошуючи на доступності та зрозумілості кожному їх особистих історій і переживань, обгорнутих танцювальними хаус-ритмами та артовістю віжуалів.

«Ми близько двох років готувалися до свого дебюту. Нам здається, що зараз так багато негативу та злості, що хочеться нести світло. У наших життях сталася подія, яка змусила дуже круто змінити свої погляди та цінності. Через свою музику ми хочемо показати, що в Україні є стильна поп-музика, яка дарує легкий позитивний вайб, відчуття життя тут і зараз того самого неповторного моменту», — говорить Андрій Нєрєтін.

Дебютна робота – сингл “Hunter“. Це гімн стану, коли закохані змагаються між собою – хто кого придбає у свої тенета. Це пісня про двох людей, які знайшли один одного, але бояться взаємного кохання.

Експериментальна суміш душевної музики та клубного звучання: проєкт Zajka презентували дебютний кліп Hunter

«На “Hunter” мене надихнули стосунки з людиною, яка хотіла мене отримати, вела свою гру, але в результаті обіграла його я. Дівчата можуть бути ніжними, але сильними. Пісня і кліп про духовну жіночу силу – про те, якою різною вона може бути. Якщо нею маніпулювати, вона тебе обіграє та натисне на “delete”. Тут є місце для фантазії – кожен побачить у “Hunter” щось своє», – розповідає Галина Бондаренко.

Над кліпом працювала команда – режисер Наталі Рожок та оператор Євген Бутмарьов. За задумом режисера, в основі відео лежить кіношний сторітелінг самої пісні. Це історія про божевільного винахідника, який створив собі ідеальну дівчину (робота). Її недолік лише в тому, що вона любить свободу та не хоче підкорятися йому. Естетика відео ще раз підкреслює музичний напрямок та стиль проєкту “Zajka“.