“Дежавю 2.0” або як Артем Пивоваров мріяв побути жінкою. Прем’єра відео на пісню “Рандеву”

"Дежавю 2.0" або як Артем Пивоваров мріяв побути жінкою. Прем'єра відео на пісню "Рандеву"

"Дежавю 2.0" або як Артем Пивоваров мріяв побути жінкою. Прем'єра відео на пісню "Рандеву"

Артем Пивоваров запустив у маси відео на пісню “Рандеву”. Вперше артист дозволив собі бути у кліпі кумедним та веселим персонажем. Навіть персонажами… Більше про роботу можна дізнатись з нашого репортажу.

«Рандеву» – це перша глава “стихії повітря”. У аранжуванні треку задіяно безліч живих музичних інструментів – акустичні гітари, трембіта, дудук, сопілка, труби і навіть азіатські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

«Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене – новий крок в моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 різних ролей. Одна з головних ідей відео полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює в незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву», – дав коментар Артем Пивоваров.

Як вам нова пісня співака та чого ви очікуєте у новій музичній ері від PIVOVAROV?