“Дежавю 2.0” або як Артем Пивоваров мріяв побути жінкою. Прем’єра відео на пісню “Рандеву”

Артем Пивоваров запустив у маси відео на пісню “Рандеву”. Вперше артист дозволив собі бути у кліпі кумедним та веселим персонажем. Навіть персонажами… Більше про роботу можна дізнатись з нашого репортажу.

«Рандеву» – це перша глава “стихії повітря”. У аранжуванні треку задіяно безліч живих музичних інструментів – акустичні гітари, трембіта, дудук, сопілка, труби і навіть азіатські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

«Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене – новий крок в моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 різних ролей. Одна з головних ідей відео полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює в незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву», – дав коментар Артем Пивоваров.

Як вам нова пісня співака та чого ви очікуєте у новій музичній ері від PIVOVAROV?