Діалог споріднених душ за допомогою штучного інтелекту в роботі Тоні Матвієнко

Діалог споріднених душ за допомогою штучного інтелекту в роботі Тоні Матвієнко

Співачка представила mood video “Ти — це я” в якому нейромережа відтворила голос її мами

Нову роботу Тоня Матвієнко присвятила в пам’ять про маму — Героя України та Народну артистку України — Ніну Матвієнко.

Як зазначає співачка, сенс пісні в тому, що для своїх батьків ми завжди залишаємося маленькими. Вони наділили нас силою життя, а з часом ми й самі маємо стати підтримкою для тих, хто від нас залежить:

“Ми — продовження наших батьків. В пісні “Ти — це я” себе впізнають багато людей, — впевнена Тоня. — Ми можемо бути не схожими зовнішньо зі своїми батьками. Але у багатьох випадках звички, голос, рухи ідентифікують нас як дітей своїх батьків. Це складно пояснити словами, але можливо за допомогою творчості. Пісня “Ти — це я” саме про це”. 

Режисером mood-video виступив Олег Борщевський. Лаконічна чорно-біла гама образів співачки підкреслює здатність переродитися. Відтінки сепії, що характерні для старих фотографій з сімейних альбомів, інтер’єр та атмосфера підсилюють відчуття, що наша спадщина є безцінною. Адже вона тільки набирає сили з роками, а батьківське тепло ніколи не зникає і підтримує попри будь-що.

За допомогою штучного інтелекту творча група відтворила голос Ніни Митрофанівни.Її фраза “А я — це ти” перериває монолог Тоні.

Нагадаємо, 19 березня відбудеться сольний концерт Тоні Матвієнко в столичному  Pepper`s Club.