DJ-TOPCHIK: підбірка потужних робіт українських DJ-їв від МУЗВАР

DJ-TOPCHIK: підбірка потужних робіт українських DJ-їв від МУЗВАР

DJ-TOPCHIK: підбірка потужних робіт українських DJ-їв від МУЗВАР

Звісно, що всі ми різні. Але, знаєте що може об’єднувати українців навіть у найскрутніші часи? Правильно! Це любов до музики та нашої країни. А якщо ці два поняття переплітаються між собою, то утворюються неймовірно патріотичні та драйвові ремікси на наші улюблені треки. Тож, в ексклюзивній рубриці від MUZVAR протягом декількох тижнів ми будемо знайомити вас з талановитими діджеями, які зробили класні ремікси на пісні українських виконавців. 

Alexandrjfk. Пономарьов, DZIDZIO, Антитіла – Україна переможе (alexandrjfk remix):
Музикант, саундпродюсер, реміксер із міста-героя Харкова. Не покинув місто навіть під час війни, та нині живе на Салтівці. Між розвезенням гуманітарної допомоги, Олександр пише ремікси та авторські треки. Цю справу кидати не збирається ні при яких обставинах. Alexandrjfk ділиться враженнями щодо написання реміксу:

“Цей трек мене надихнув своїм духом та зарядом позитиву. Те, що й потрібне для більшості наших хлопців та дівчат. Написав його за кілька годин. Просто привніс у нього трохи дискотечної живості і додав електрогітару”.

Mike stazz. Dulibi – Коли ти в армію ідеш, Kristonko – Наші предки (mike stazz remix):
Автор живе у Івано-Франківській області, Калуського району в селі Верхній Струтинь. Музичний проєкт був створений ще у 2010 році. Але, на той момент, це було не більше, аніж хобі.

“На написання цих реміксів підштовхнуло те, що дуже мало молоді слухало українські пісні. І ще для того, щоб наші люди підтримували виключно українське – ділиться автор реміксів Mike stazz. Планів на майбутнє, поки що, немає. Просто робить те, що подобається. Впевнено та з великим задоволенням. А це, ми вважаємо, найголовніше. 

Zavadskyi. Marta Kovalcuk – Для твоїх airpods. Tata – Ой у вишневому саду (zavadskyi remix):

“Мені 24. Спочатку, як і всі, мабуть, був діджеєм. Але, мені це не дуже подобалось. Тому, пробував писати музику, ще з класу 8-ого. Не виходило. Потім, знову пробував. І от вже близько трьох років пишу музику, а точніше ремікси” – розповідає Zavadskyi.

Автор живе в Добромилі (Львівська область) та любить діп-хайс, слеп-хаус, в них, відповідно, й  розвивається. Найголовніша місія – підтримати українське. А ще, розвиватись і заробляти. 

Shadow. Skofka – В дорогу, Victoria Niro – Воїни світла (shadow remix):
Живе в невеличкому селі, навчається в 10 класі. Наймолодший автор в нашій підбірці займається реміксами не дуже давно. Але, вже за цей термін, деякі з них заходять аудиторії в популярній платформі тік-ток. Працює в FL Studio 20. Круті кавери Вікторії Ніро надихнули автори зробити ремікси на оригінальні пісні.

“Голос красивий, тож нічого не стає на перешкоді, аби мені це зробити” – розповідає Shadow. Саме після цих слів, почав працювати над реміксом. Після війни планує виступати в клубах та і далі розвиватись в музичній діяльності. 

Slyzexx. Гімн України, Slyzexx – Відьми з Конотопу (remix):

“Мене звати Андрій Шевченко (футбол не люблю), 29 років з міста Дніпра” – розповідає з посмішкою.

Займається музикою приблизно з 5 років. До цього малював, чому й присвятив 17 років свого життя. Але, у 14 почав слухати та відвідувати всілякі томоровленди (щось на кшталт фестивалів електронної музики). Саме це надихнуло Slyzexx самостійно створювати EDM.

“Побачив в новинах про Конотопських відьом, які стьобали орків, що їм труба і на них тепер порча. Зробив смішний ролик для тік-току, але зрозумів що для цього повинен бути трек. Тоді, я і зробив демку” – ділиться власною історією Андрій.

Як виявилось, цю демку почув Maver Music і попросив зробити повноцінний трек. Саме гімн України автор вирішив трохи осучаснити і зробив треп-версію. У майбутньому планує й надалі писати музику, але з етнічним уклоном. Каже, що потрібно популяризувати український музичний колорит в EDM формі. А також, Slyzexx хоче розширити свою аудиторію. 

Rulia. Valevska – Палала (rulia remix):
Цей ремікс був створений приблизно за 1.5 години, але результат вражає.

“Він (ремікс) був створений без всякої історії. Мені просто дуже сподобалась ця пісня і я захотів додати до неї трохи качу” – ділиться Rulia.

У майбутньому планує робити свої треки, і надалі займатися бітами та реміксами. Займається музикою з самого дитинства. Закінчив музикальну школу. Відучився 8 років на спеціальності фортепіано. Крім цього, автор вміє грати на безлічі музичних інструментів: саксофон, сопілка, кларнет. Проживає у селі Озерна, Тернопільської області. Навчається в коледжі ЗУНУ, на спеціальності ПТБД. Хоча в майбутньому планує працювати тільки в музичній сфері. 

Karmv. Kalush Orchestra – Stefania, Kalush feat alyona alyona – гори (karmv remix):
Справжнє ім‘я Бережний Назар, народився в Сумах, але більшу частину життя (школа і т.п.) жив у Великій Писарівці. Проєкт «карма» з‘явився не одразу. Спочатку був «berezhniy production/berezhniy remix”, потім «koalv production/ remix”, а влітку 2021 уже з‘явився повноцінний проєкт «karmv”.

Музикою займаюся ще з дитинства. В школі ходив на фортепіано та баян. Після уроків ще й знаходив час грати на гітарі. На першому курсі почав активно писати ремікси та треки в жанрі EDM. Зараз я на 3 курсі і вже маю активну аудиторію та пишу ремікси та треки” – розповідає Назара.

На цей час, якщо ввести в ютубі “karmv remix” чи “prod by karmv” можна знайти багато реміксів та авторських треків з великою кількістю переглядів. На спотіфай має 50 тисяч слухачів щомісячно.

У такий тяжкий для країни час вважаю, що я потрібний їй і буду робити все, що можу. Тому вирішив підтримати українську культуру, зміцнити її: пишу велику кількість україномовних треків та реміксів

Slavko. Polina Dashkova – Плакала Калина (slavko remix):
Проєкт Slavko – це звучання душі, розкутих інтелектуалів і тусовщиків. Автор пише у різних стилях: slap house, deep techno, melodic techno, house, lofi cinematic.

“Я робив аранжування оригінального треку для POLINA ще до війни. Після 24-ого числа всі люди були шоковані війною, абсолютно нічого не хотілось. Ми з дружиною виїхали до Львова. Сидів на кухні з ноутбуком, не знаю що робити. Розумів, що я все ж таки музикант, і маю щось робити, писати. Зробив ремікс, і побачив що у цьому є сенс. Треба писати далі, щось нове. Музика – це ми. Це життя” – розповідає Slavko.

Також, за плечима автора проєкт ESTRADA с Сашей Хімчуком (вокал). Вони написали такий безсмертний трек, як “Вите надо выйти”. Також, писав треки з WELLBOY. А також, є творцем гурту KIRASIN з Женею Тріпловим. Ще є власний авторський проєкт EMOTIONALMUSIC – то є чисто інструментальні треки, також писали з BOOSIN.

Chipollo. Kola – Додому (chipollo remix):
Автора реміксу звати Євген, йому 21 рік. Сам з Херсонської області, яку на жаль зараз окупували. З дитинства полюбляв сучасну музику. І завжди хотів зробити свій внесок. За професією – автомеханік. Працював у Херсоні, зараз вимушений переїхати. Музичний проєкт має таку назву з 2020-ого року. Раніше був спрямований тільки на написання реміксів, був мало популярним, тільки серед своїх. Але, зараз Chipollo підписав контракт з крутим лейблом «Ghetto Records» і тепер пише оригінальні роботи.

“До написання ремікса на кавер Kola – “Додому” мене підштовхнув та вразив голос дівчини, який передав ті самі щирі емоції, які я не отримував навіть слухаючи виконання Kalush і Skofka, хоч вони і автори” – ділиться враженнями Євген.

Та все ж таки, написати ремікс спонукала ситуація в Україні та переїзд в інше місто. Не дивлячись на складні життєві обставини, Chipollo хотілось підняти настрій інших людей, які вже від війни і так змучились. У майбутньому, як і зараз, займається та працює над музичною творчістю, виконуючи ремікси та оригінальні треки в такому стилі, як slap house. 

Автор: DJ KARMV
Редактор: Аліна Славська