Дует Karoon презентує новий кліп на пісню “Тихіше”

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню “Тихіше“.

Пісня увійде до майбутнього альбому, який описує вісім етапів стосунків. «Тихіше» – про етап кризи у парі, про сварки і прагнення до тиші та спокою. 

Кліп був відзнятий студентами курсу Filmmaking Київської академії медіамистецтв (КАМА). Для багатьох випускників це відео стало дипломною роботою.

Режисер Анастасія Явтушенко про ідею кліпу: «Це історія про те, як абсурдно вмирають стосунки, у всій шаленій агонії різних емоцій. Від смутку та оплакування, істеричного сп’яніння до божевільного марення та веселощів. Національна складова цієї історії – це традиційні поминки. Ми начебто повинні в тиші знайти заспокоєння і почути одне одного, але довкола так багато чужих людей, які перетворюють всю дію на сюр. Так і зі стосунками. Занадто багато галасу серед двох німих людей. Наприкінці ми бачимо продовження початку. А на початку – присутній кінець».

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Лєра Карун про історію створення кліпу: «Навесні цього року ми ніяк не могли назбирати грошей на зйомки кліпу. І в голову прийшла ідея: продавати речі і стару техніку, яких у нас накопичилось чимало. Ідея була крута: таким чином ми ще й порушили тему переспоживання, яка нас завжди хвилювала. Ми назбирали певну суму грошей, речі непогано продавались, та зі зйомками якось не виходило. І тут я запропонувала Тарасові на зібрані кошти піти навчатися в КАМУ (Київську академію медіамистецтв), де він познайомився з мега-талановитими людьми, з якими врешті ми і зняли цей кліп».

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Тарас Карун про трек: «Сварки нас дуже виснажують. Іноді настільки, що стосунки важко витримати і хочеться їх розірвати. «Тихіше» – це прохання тиші і спокою крізь сльози відчаю. Для мене це відчуття десь межує з тим, коли дитиною чуєш сварку батьків і благаєш про себе, аби вони припинили».