Дует Karoon презентує новий кліп на пісню “Тихіше”

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню “Тихіше“.

Пісня увійде до майбутнього альбому, який описує вісім етапів стосунків. «Тихіше» – про етап кризи у парі, про сварки і прагнення до тиші та спокою. 

Кліп був відзнятий студентами курсу Filmmaking Київської академії медіамистецтв (КАМА). Для багатьох випускників це відео стало дипломною роботою.

Режисер Анастасія Явтушенко про ідею кліпу: «Це історія про те, як абсурдно вмирають стосунки, у всій шаленій агонії різних емоцій. Від смутку та оплакування, істеричного сп’яніння до божевільного марення та веселощів. Національна складова цієї історії – це традиційні поминки. Ми начебто повинні в тиші знайти заспокоєння і почути одне одного, але довкола так багато чужих людей, які перетворюють всю дію на сюр. Так і зі стосунками. Занадто багато галасу серед двох німих людей. Наприкінці ми бачимо продовження початку. А на початку – присутній кінець».

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Лєра Карун про історію створення кліпу: «Навесні цього року ми ніяк не могли назбирати грошей на зйомки кліпу. І в голову прийшла ідея: продавати речі і стару техніку, яких у нас накопичилось чимало. Ідея була крута: таким чином ми ще й порушили тему переспоживання, яка нас завжди хвилювала. Ми назбирали певну суму грошей, речі непогано продавались, та зі зйомками якось не виходило. І тут я запропонувала Тарасові на зібрані кошти піти навчатися в КАМУ (Київську академію медіамистецтв), де він познайомився з мега-талановитими людьми, з якими врешті ми і зняли цей кліп».

Дует Karoon презентує новий кліп на пісню "Тихіше"

Тарас Карун про трек: «Сварки нас дуже виснажують. Іноді настільки, що стосунки важко витримати і хочеться їх розірвати. «Тихіше» – це прохання тиші і спокою крізь сльози відчаю. Для мене це відчуття десь межує з тим, коли дитиною чуєш сварку батьків і благаєш про себе, аби вони припинили».