Дводенне благодійне свято літа від Лютня та Squat 17b 

Дводенне благодійне свято літа від Лютня та Squat 17b 

22-23 липня команда Лютня разом із київським простором Squat 17b проведуть дводенний благодійний ART WKND. Це творча колаборація заради благодійної мети — збору на бус для медиків 3-ї штурмової бригади. Запит на збір команди отримали від Жіночого ветеранського руху Veteranka.

Концепція заходу центрується навколо великого чистого полотна, яке за донат може розмалювати будь-хто. У фіналі ж події полотно розділять і кожен з відвідувачів чи відвідувачок зможе забрати його частину на памʼять. 

Крім центральної ідеї з полотном, на заході пройдуть виступи музикантів, виставка в приміщенні Squat 17b, показ інсталяцій, перфоманси, скетч-клуб, благодійний маркет, лекція про сприйняття старовинної культури, квітковий майстер-клас та навіть корнер із кастомізацією одягу.

➜ Живі виступи: BAH.ROMA, Євген Йовенко та гурт OY Sound System, Cvilʼ, Артнімус & Олександр Шиманський, SIK.

➜ Митці, що долучились до події: Прохор Дмітрієв, Анна Приходько, Ксенія Жуковська, Андрій Пліндін, Egor Bread, Олег Кодрул, Sinopa.

➜ Кастом одягу: Андрій Пліндін.

➜ Лекція культурного антрополога про сприйняття старовинної культури: Андрій Паславський.

➜ Квітковий майстер-клас: Маргарита Величко.

➜ Благодійний маркет: Музей Ханенків, Мотрич Студіо (Катерина Мотрич), Hypelabs, BYVTRNK, Футболка Юа (базові футболки для кастому), BADT♻️STE.

Дата: 22-23 липня 2023
Час: 12:00-21:00
Локація: Squat 17b — Київ, вулиця Терещенківська, 17Б