Ефектна та впевнена в собі. Dannisha дебютує з треком Ain’t That Serious

Ефектна та впевнена в собі. Dannisha дебютує з треком Ain’t That Serious

Ain’t That Serious — дебютний трек співачки Dannisha, яка щойно почала свою музичну кар’єру. Ефектна та впевнена в собі: ці характеристики притаманні як зовнішності, так і музичному стилю артистки, який вона характеризує як Pop та R&B.

Dannisha має не тільки грайливий вайб, а й тембр, яким вона чіпляє з першого прослуховування. Відмінною рисою Dannisha є те, що вона виконує англомовну музику із західним звучанням. Надихнувшись творчістю топових артистів США, її мета популяризувати цей стиль музики і в Україні.

«Мій трек Ain’t That Serious про бажання, яке виникає між двома та накриває з головою. Пісня про безтурботність та почуття, які беруть верх над усім іншим. Можливо, вона миттєва, а, можливо, буде мати продовження, you never know», —  коментує Dannisha.

Аудиторія співачки у соціальних мережах швидко збільшується, а її образ незалежної красуні та ефектні кліпи збирають все більше прихильників. 

Вже 7 вересня Dannisha презентує дебютний кліп на трек Ain’t That Serious. У головній ролі красеня-садівника – блогер-мільйонник, актор і телеведучий Богдан Буше. 

Трек Ain’t That Serious вже доступний на всіх цифрових платформах, а гарячий кліп із Богданом Буше вийде вже 7 вересня.