UNOYA «Хто Ти?»: пісня про тих, у кого вкрали можливість бути щасливими 

UNOYA «Хто Ти?»: пісня про тих, у кого вкрали можливість бути щасливими

Щастя — найбільш абстрактне поняття до якого, так чи інакше, прагне кожна людська істота. Але, як стати щасливим, хоч на мить, та головне: що робити, коли в тебе немає можливості стати щасливим? І ким ти стаєш, коли вимушений жити на автоматі, не в змозі отримати головне від життя? Саме про це новий сингл «Хто Ти?» від проєкту UNOYA

Тема неможливості досягти гармонії та стати щасливим є такою ж вічною, як і саме життя. Але зараз, коли ми півтора року живемо в умовах Великої війни, думка про те, що в нас вкрали наше життя, надію, цілі та щастя — є вкрай актуальною буквально для кожного.

UNOYA чітко знають для кого та про кого співають. Та більш того, вони знають, що саме хочуть сказати та знають, як їх трек зможе підтримати слухача, що в сучасній популярній музиці є вкрай рідким:

«Ця пісня про те, що загубити себе, не впізнавати себе — нормально. Що кожен проходить через це і не є самотнім в цьому. Тим паче у такий час, в якому ми зараз живемо, коли можливість бути щасливим повноцінно — вкрадена. Ми всі себе так чи інакше не впізнаємо. Тому ми співаємо ніби про кожного», — говорять автори.

Але, як сказано у старій мудрості «Найтемніше – перед світанком». Ми живемо в історичні та переломні часи, наша головна ціль не просто вижити, а використати цей досвід на благо собі та стати кращою людиною, ніж до цього. 

Цей трек про те, як розуміти себе та стати опорою саме собі:

«Ця пісня може замінити друга, який все зрозуміє, і дасть надію, що ми колись знову віднайдемо себе, своє джерело сили, натхнення та щастя. Тому хоч це і невеселий трек, він несе в собі розуміння та добро, сподівання на краще», — пояснює команда проєкту UNOYA.

Сингл «Хто Ти?» є логічним продовженням стратегії авторів з створення сучасної, української музики, яка відповідає високому класу світової сцени та продовжує ліричну традицію українського літературного слова:

«Попри те, що пісня дуже особиста, ми віримо, що кожна людина переживала цей стан і нас важливо дати слухачу зрозуміти, що його емоції нормальні та що він у цьому не самотній», — розповідають автори.

Творчість UNOYA буде близьким саме тим, хто хоче слухати та відчувати саме сучасну музику, тексти якої мають не просто сенс, а містять справжні меседжі, які можуть впливати на слухачів та навіть змінювати їхні життя на краще.