ЕКОном Планету — бережи красу!

екопланета

екопланета

За останні декілька років люди нарешті помітили, що їх рідна країна багата на мальовничі природні місця. Як наслідок, значно виріс попит на внутрішній туризм.

екопланета

На жаль, ріст інтересу до краси рідної країни призвів до того, що деякі з цих місць уже встигли постраждати. На колись чистих просторах тепер купи сміття та зруйновані природні ландшафти. Саме на цю проблему ми і хочемо звернути увагу в проєкті «ЕКОном Планету». За допомогою найпотужнішої форми меседжу, яку здатен зрозуміти кожен, — музики.

У рамках проєкту «ЕКОном Планету», організованого Всеукраїнською асоціацією музичних подій, найкращі українські діджеї грали свої сети на таких унікальних локаціях як:

1) острів Джарилгач;

2) Станіславські кручі;

3) Синевир;

4) Бакота;

5) гора Пивиха;

6) Рожеві озера Херсонщини;

7) станція «Памір»;

8) Чорнобиль.

Екосистеми цих місць уже порушені через діяльність туристів. Купи сміття, що подекуди виглядають наче звалища, зруйновані ґрунти та рослини — лише мала частина негативних наслідків, які можуть згодом стати незворотніми. Проєкт «ЕКОном Планету» засуджує недбале ставлення до власних перлин природи та хоче показати не лише «обгортку» локального туризму, але й його «темну сторону».

До проєкту доєдналися резиденти радіостанцій “KISS FMта “Radio Intense“. 

Більше деталей про кожну локацію можна дізнатися ТУТ.

Проєкт реалізується Всеукраїнською асоціацією музичних подій у партнерстві з телеканалом "М1", радіостанцією "KISS FM", "Radio Intense" та Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.