GRABAR презентує пісню-крик про стан кожного українця

GRABAR презентує пісню-крик про стан кожного українця

Новий сингл «Aaa (допиши ще трохи голосних)» – це реакція GRABAR на тривалу війну в Україні. Це пісня-крик кожного українця, виснажений війною в Україні. Українці намагаються докричатися до всього світу про війну та потребують підтримки та допомоги кожного. 

GRABAR презентує пісню-крик про стан кожного українця

GRABAR – музикант та сонграйтер, представник незалежної інді-сцени. Особливість артиста в тому, що він створює музичний матеріал власноруч на всіх етапах – будь це написання лірики чи саунд-дизайн готового треку, створення обкладинки разом із різними митцями чи розробка ідей відеокліпу. Кожен трек артиста – це висловлювання на гостру соціальну тему, що викликає в суспільстві різні думки.

Дебютний трек «там і тут» – це меланхолійна рефлексія на тему еміграції, яка стала зрозуміла кожному українцю у лютому 2022 року.  Другий сингл «МОВА» – це позиція артиста стосовно двомовності в суспільстві, мовних законів та перехід в побуті з російської мови на українську після початку повномасштабної війни в Україні.

GRABAR презентує пісню-крик про стан кожного українця

«Голосних в українській мові в п’ять разів менше, ніж приголосних. Але найщиріші емоції ми висловлюємо саме завдяки ним. Одна голосна літера – може пояснити всі емоції українців, які накопилися за час повномасштабної війни»,  – говорить GRABAR.

У треці артист повертається до мінімалістичного акустичного звучання, що допомагає розкрити артиста як сонграйтера та лірика, а також звернути увагу на меседж пісні. Зміст та слова для артиста  на першому місці.

GRABAR презентує пісню-крик про стан кожного українця

“Аааа – це коли вже самих слів недостатньо і треба просто діяти. Це фінальна картинка в триптиху із треків, що я випустив у 2022 році. 3 треки здавалося б про різне але про те саме. Усі вони про вибір. Виїхати або залишитися, вдавати, що не чуєш того, що відбувається навколо або говорити зі своїми людьми однією мовою, продовжувати просто говорити або почати робити щось конкретне – навіть якщо для цього потрібно піти на фронт. Кожен із нас зіткнувся за цей час із величезною кількістю виборів. Але найголовніше, що кожен собі зрозумів «хто я такий». Не хочу більше писати про війну, але не знаю чи вийде. Адже наш досвід зараз пов’язаний з нею не образно, а буквально. Хочу повернутися після війни додому, випустити свій перший альбом і продовжити воювати, але вже на культурному фронті, не буквально, а образно», – говорить музикант.