ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ: MamaRika feat. YAKTAK «Лелека»

ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ: MamaRika feat. YAKTAK «Лелека»

Співачка MamaRika та молодий виконавець YAKTAK випустили спільну пісню «Лелека», в якій розповідають про наше сьогодення.

ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ: MamaRika feat. YAKTAK «Лелека»

Зараз українці живуть одне життя на всіх, але водночас кожен з нас має свою особисту історію, яка повна тривог, болю та надій. Чи то вірна дружина, яка чекає коханого з передової, чи старенька матір, яка щодня виглядає сина з вікна, або ж пригортає дитя на чужині, сумуючи за домом, всі ми маємо одну мрію – перемога.

«Лелека» – пісня, яка повинна підтримати та надихнути кожного українця у ці важкі дні.

ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ: MamaRika feat. YAKTAK «Лелека»

Ярик надіслав пісню і сказав, що дуже хоче заспівати її разом. Пам’ятаю, що коли почула приспів, бо тільки він був написаний на той момент, я розплакалася. Одразу було зрозуміло – фіту бути. Процес створення був непростим, бо коли сходяться два самобутніх артиста, треба зробити так, щоб це звучало як певний творчий симбіоз, але і при цьому передати меседж пісні. Відчуваю, що вдалося, і вірю, що наша «Лелека» допоможе людям не опускати руки і додасть сил, як би не було складно“, – коментує MamaRik.

За словами MamaRika, кліп знімали в Києві в перервах між повітряними тривогами, в лісі та на Київському морі.

Було дуже холодно, наш внутрішній стан був теж відповідний, переповнювали емоції. Саме тому відео вийшло дуже атмосферним, неподібним на всі інші роботи. Знімали командою, яка працювала над кліпом «Як ти там живеш», а також була дотична до більшості останніх робіт MamaRika. Режисером виступив Іван Колпак, оператор – Андрій Болотін“, – додала співачка.

ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ: MamaRika feat. YAKTAK «Лелека»

Коли написав цю демку, одразу була думка закинути її Насті. Дуже радий і вдячний, що вона погодилась та додала свою душу та свій неймовірний голос в цей трек“, – пише YAKTAK.

Ця пісня про українців, котрі зараз, немов лелеки, змушені покидати свій дім. Ми згадуємо часи коли все було добре. Згадуємо рідну хату, маму, лелеку на стрісі та віримо, що обов’язково ще побачимо цей український символ щастя