«Флешбеки» про курортний роман та рідний Маріуполь: Requitir знайомить з новою версією свого хіта

«Флешбеки» про курортний роман та рідний Маріуполь: Requitir знайомить з новою версією свого хіта

Після кількох гучних релізів, маріупольський артист Requitir презентує нову версію хіта «Флешбеки». Пацанська вулична романтика, суворість заводського краю, і відсилки до рідної Донеччини отримали нове звучання — ударні, гітара та синтезатор створили супер драйвовий ремікс із сумішшю альтернативного року нульових. 

Разом з реміксом «Флешбеки» Requitir презентує й нову версію кліпу, змонтовану з позитивних відеоспогадів із Маріуполя від друзів артиста та їхніх друзів. Кліп своєю ламповою атмосферою закликає фокусуватися на позитивних моментах та йти далі — до перемоги, щоб потім все відбудувати.

Із самого дитинства Єгор Литвиненко мешкав на околиці Маріуполя в родині, що працювала на заводі «Азовсталь» в кількох поколіннях. За кілька років до початку війни на Донбасі артист переїхав із рідного міста до Донецька, звідки у 2014 році вимушено поїхав до Києва на 4 дні, що тривають й досі.

«Було тяжко, не хотілося жити в Києві — нічого не подобалось після Донецьку. Вірив, що повернусь у Донецьк. Все почало змінюватися. В дитинстві мріяв про власний рок-гурт — саме це кожен може почути в реміксі на «Флешбеки», але мрії почали здійснюватися випадково, саме після переїзду в Київ. Відтоді вже 6 років пишу електронну музику та нарешті вирішив випускати власні треки. Тому впевнений в тому, що навіть тяжкі етапи нашого життя — шлях до чогось кращого в майбутньому», — пригадує Єгор.

«Флешбеки» про курортний роман та рідний Маріуполь: Requitir знайомить з новою версією свого хіта

Ностальгія за рідним краєм 062, пацанська щирість та близькість до слухача в історії про типовий роман на березі моря — меседжі, які Requitir заклав у «Флешбеках», намагаючись зафіксувати як змінюється покоління та події навколо знаменитого заводу.

«Маріуполь завжди залишався для мене рідним містом та притулком від Києва. Протягом 8 років я повертався туди, тікаючи від проблем та реальності. Саме одна з таких втеч і стала основою треку «Флешбеки». Я єдиний у сім’ї, хто не працював на заводі «Азовсталь». Але все моє оточення — від дідуся й батьків до друзів дитинства — були заводчанами. Тому сам завод і менталітет його робітників мені близький та зашитий у моєму ДНК. Ремікс «Флешбекам» писати не планував, але як це стається у житті, все відбувається випадково — наклацав його за кілька хвилин, опублікував в сторіз та отримав безліч прохань від підписників зробити реліз», — ділиться Requitir.

«Флешбеки» про курортний роман та рідний Маріуполь: Requitir знайомить з новою версією свого хіта

Нагадаємо, кілька місяців тому Requitir презентував новий сингл «Крізь мене» – історію кожного з нас, історію того, що час спливає з космічною швидкістю, з тобою мало хто залишається, але залишаються ті, для кого ти дійсно важливий. Пам’ятаймо, що кожен з нас має піклуватися про своїх близьких та підтримувати їх у найважливіші моменти. Оскільки «завтра» може вже не настати, проте всі ми віримо у ЗСУ та світле майбутнє України.