ENKO Distribution: нові можливості для українських артистів

ENKO Distribution запустили грант

ENKO — український музичний лейбл, заснований реперкою alyona alyona та продюсером Іваном Клименком. З часу свого заснування компанія працювала як лейбл  закритого типу. В партнерстві з артистами:  alyona alyona, KALUSH, SKOFKA, KOZAK SIROMAHA по системі full management.

ENKO презентує новий напрям діяльності — відділ дистрибуції, ENKO Distribution. Головна ціль, яку ставить перед собою команда — поширювати українську культуру та допомагати артистам розповсюджувати свою творчість. Цим самим голосно заявляючи про зміни в середині компанії, а саме те, що ENKO став мультижанровим лейблом та відкритим до співпраці з різними артистами. 

KRUTЬ, KOLA, Vyshebaba, Тонка, elarm, BALZAM — нові артисти ENKO Distribution. Загальне охоплення яких понад 100 000 000 стрімів на платформах на сьогодні.

27 артистів, з якими співпрацює ENKO distribution отримують  активний пітчинг треків, консалтинг від експертів лейблу, оперативну технічну підтримку особистого менеджера, юридичний супровід та інші корисні фічі.