Фатальна красуня Христина Соловій готується до великого туру Україною

Чи був поцілунок за кадром? Сергій Жадан і Христина Соловій випустили чуттєвий кліп на спільний трек «Серце»

Відома українська співачка та авторка пісень, Христина Соловій, готується до довгоочікуваного туру, який обіцяє стати найяскравішою подією цієї музичної осені. Від Житомира до Ужгорода, 13 концертів у 13 містах України, що покорять навіть найнеприступніші серця!

Після успіху Руслани, Христина Соловій вперше за десять років стала справжнім феноменом української музичної сцени, об’єднуючи націю своєю музикою та повертаючи популярність народній пісні. ЇЇ хіти “Тримай,” “Хто, як не ти” та “Українська лють” стали гімнами поколінь та символами сучасної української музики. Разом з тим, сам трек “Тримай” зібрав уже понад 53 000 000 переглядів на YouTube, отримавши світове визнання та увійшовши до списку найпопулярніших музичних відео України. 

Справжня авторка саундтреків нашої перемоги – у її творчому арсеналі вже два повноцінних альбоми – “Жива вода” та “Любий друг,” а також дві частини із альбому “Rosa Ventorum.” Як представниця нового покоління української музики, за підсумками минулого року Соловій увійшла до рейтингу Forbes «30 до 30: обличчя майбутнього».

Христина також  активно займається волонтерством для підтримки збройних сил України, провела більше 20-ти благодійних концертів в Європі, самостійно купує необхідну амуніцію на фронт і допомагає закривати грошові збори в соціальних мережах.

Запрошуємо всіх прихильників творчості Христини Соловій та шанувальників української музики приєднатися до незабутньої музичної подорожі такими містами:

16.11 – Вінниця, Філармонія

17.11 – Житомир, Телецентр

19.11 – Хмельницький, Драмтеатр

20.11 – Камянець-Подільський, Палац Культури

22.11 – Чернівці, Філармонія

23.11 – Івано-Франківськ, ККЗ Арена-центр

29.11 – Мукачево, Палац Культури

30.11 – Ужгород, Драмтеатр

03.12 – Львів, Малевич

04.12 – Луцьк, Палац Культури

05.12 – Рівне, МБК

07.12 – Бердичів, Палац Культури

08.12 – Тернопіль, Драмтеатр

Квитки за посиланням