GROSU приголомшила своїм шоу: Запаморочливі трюки, дуети та нові пісні

GROSU у новому шоу приголомшила всіх

GROSU у новому шоу приголомшила всіх

В Палаці “Україна” з шаленим успіхом відбулося грандіозне шоу головної “Троянди” українського шоу-бізнесу Аліни Гросу.

GROSU у новому шоу приголомшила всіх

“Ми дуже довго готувалися до цього шоу, кожен вклав максимум зусиль. По-перше, ми забезпечили повну безпеку для глядачів з огляду на пандемію. Концерт відбувся з дотриманням усіх карантиних норм, – підкреслила Аліна Гросу. – Я з усією командою дуже щаслива, що повний зал Палацу “Україна” зустрів нас шаленими оплесками та підспівував кожну пісню, це найголовніше для артиста. Дякую, мої любі слухачі”.

 Нікого не залишили байдужими фонтани та світлове шоу, круті декорації, запальні танці, жива музика та циркові трюки.

“Ми не шукали легких шляхів, тому не використовували додаткових страховок,- згадує Аліна Гросу, – трос тримав тільки руку. Після репетицій рука була дуже синя від синців, настільки вона пережималася тросами. Звичайно боліло, але воно того варте”. 

GROSU у новому шоу приголомшила всіх

 Разом з акробатичним шоу артистка презентувала нову пісню Абракадабра. “Приємно, що пісня ще офіційно не вийшла, а приспів люди вже знають напам’ять, буде хіт” , – каже співачка.

GROSU у новому шоу приголомшила всіх

Привітати Аліну з успішним концертом прийшли її зіркові друзі та колеги: Павло Зібров, Віктор Павлік, Камалія, Олена Філонова, Коля Сєрга, Анна Трінчер, Анастасія Приходько, Олег Машуковський та інші. Нагадаймо, що гучний концерт в Палаці Україна є частиною Всеукраїнського туру Аліни Гросу “Непобедима”. В планах у співачки продовжити свій успішний тур західною частиною країни вже навесні.