ZAKHAR представив трек “Скажи, Як Є”

ZAKHAR представив трек "Скажи, Як Є"

ZAKHAR представив трек "Скажи, Як Є"

Музикант та саунд-продюсер Захар Борисенко часу на карантині не втрачав, і в 2020 році запустив сольний проект ZAKHAR. Артист пише інді-поп пісні з брудними гітарними рифами та психоделічними програшами про пошук себе, розмірковує про світобудову, ділиться власним досвідом, та знімає до них візуальні мудборди. У своїй ліриці музикант ділиться своїми особистими історіями та переживаннями на тему самоусвідомлення, кохання, взаємин та сексу.

«Моя музика для людей із гарячими серцями та не пластмасовими головами», – так характеризує свою творчість Захар.

У кожен свій трек ZAKHAR вкладає особливі почуття та атмосферу, намагаючись кожною роботою нести зрозумілий зміст. «Скажи, як є» – шостий сингл артиста.

Ідею треку артист пояснює так: «Ця пісня закликає говорити прямо, тому що життя надто швидко летить, щоб витрачати час на зайві слова. Ми не повинні відволікатися на зайву метушню. Сам по собі я прямолінійна людина і хочеться, щоб люди навколо теж говорили про свої почуття та бажання відкрито».

Весь музичний продакшн своїх пісень, як і треку «Скажи, як є», артист робить сам – від написання тексту до зведення та мастерингу, а також запису партій усіх інструментів. Лише барабанні партії записує Ігор Бірюченко.

ZAKHAR представив трек "Скажи, Як Є"

Сам трек побудований на музичному контрасті між куплетом та приспівом. Куплети – більш повітряні та спокійні, а приспіви – експресивні, яскраві та насичені. Пісня написана під впливом кумирів Warpaint, Tame Impala, Radiohead та Beck, тому має схожий вайб.

Якщо усі попередні обкладинки синглів ZAKHAR робив сам, то обкладинку до “Скажи, як є” зробила харківська художниця Aida Boggart. На ній зображено мозок та серце, у сполученні, як символ гармонії розуму та почуттів.

Пісня «Скажи, як є» увійде до дебютного альбому музиканта, який запланований на початок 2022 року.