Герман Нєнов повертається на Євробачення 2024

Герман Нєнов повертається на Євробачення 2024!

Відомий український режисер-постановник та кліпмейкер, минулорічний креативний директор “Євробачення 2023” від України, знову співпрацюватиме з легендарним музичним конкурсом.

Герман Нєнов повертається на Євробачення 2024!

Цього року Герман Нєнов створить перформанс для учасниці “Євробачення 2024” від Люксембургу. До цього Люксембург не брав участі у проєкті “Євробачення” 30 років! А цього року країну представить молода співачка Tali з піснею “Fighter”.

Сам режисер зізнається, що для нього велика честь співпрацювати з цією країною після такої довгої паузи.

— Також мені дуже приємно повернутись на “Євробачення” — проєкт, який став переломним в моїй кар’єрі. Як і минулого року, це знову буде робота в інтернаціональній команді, бо номером під моїм керівництвом будуть займатись спеціалісти з Україні і спеціалісти з Люксембургу одночасно. Така співпраця — це дуже класний виклик самому собі і потужний обмін досвідом між країнами, така собі культурна дипломатія. 

Герман Нєнов вдячний Люксембургу за всю допомогу, яку вони надають українцям з початку повномасштабного вторгнення.

— Люксембург — це маленька країна з великим серцем. Вони дуже багато роблять для моєї країни і моїх співвітчизників, в них одні з найкращих умов перебування для вимушених переселенців. За два останні роки Люксембург надав українській армії озброєння на суму 50 млн євро, постійно надає гуманітарну допомогу.

Режисер розповідає, що в рамках промо номеру відбудеться благодійна акція збору коштів для українців, він пообіцяв вже зовсім скоро поділитись усіма подробицями. Вже йде активна робота над номером.

— Це буде дуже яскрава постановка, сповнена неочікуваними візуальними ефектами. Ми вас здивуємо! — обіцяє режисер.