Гімн спротиву: Євген Рибчинський випустив пісню, що стосується кожного українця

Гімн спротиву: Євген Рибчинський випустив пісню, що стосується кожного українця

Композиція “Того, хто не здався, не перемогти” як гімн героїчного спротиву та неминучої перемоги над російськими окупантами. 

Минув рік з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Українці показали себе найсміливішою нацією у світі та остаточно зламали всі плани окупаційних військ рф. Наступний етап національно-визвольної боротьби — здобуття рішучої і остаточної перемоги та деокупація усіх українських земель. Це потребує сміливості, витривалості та більш глибинних та сильніших за ненависть до ворога емоцій та почуттів. Саме їх український поет та громадський діяч Євген Рибчинський пробуджує у своїй новій пісні “Того, хто не здався, не перемогти”, яка вийшла на річницю великої війни. Вона для тих, хто зробив свідомий вибір: лишатися на своїй Богом даній землі та боротися до переможного кінця. 

Євген Рибчинський розповідає, що на створення композиції його надихнув украінський народ, який розкрив в собі потенціал непереможної нації.

“Весь останній рік я займався волонтерством. Мав змогу об’їздити країну вздовж і впоперек, привозячи нашим захисникам медикаменти, амуніцію, термобілизну, тепловізори та інші речі, яких потребував фронт. Що мене дивує і досі — це суто український оптимізм, почуття гумору, бажання жити тут і зараз, які не зникають навіть в найсуворіших умовах. Якщо у мене з собою була гітара, військові просили поспівати та підспівували самі. Цей дух незламності був відчутний ще в 2014-му році, але зараз він ще більше укріпився, охопив всю країну. Власне, цей дух козацтва, впевненість у невідворотності перемоги і допомогли мені створити “Того, хто не здався, не перемогти” буквально на одному диханні. Я буду щасливий, якщо його почують на передку — і їм сподобається. Їм і всім тим, хто чекає наших героїв вдома та наближає перемогу в тилу”, — ділиться своїми враженнями поет.

Євген Рибчинський — автор численних поетичних збірок, а також композицій для популярних українських виконавців: Ірини Білик, Олександра Пономарьова, Наталії Могилевської, EL Кравчука тощо. Проактивна громадська та політична діяльність Євгена, спрямована на європейську інтеграцію України та допомогу учасникам АТО, призвела до включення його у список українських осіб, проти яких російським урядом було введено санкції.