Гурт Amariia мотивує до самопізнання в новій роботі Freedom

Гурт Amariia мотивує до самопізнання в новій роботі Freedom

Рок-бенд заспівав про звільнення від внутрішніх перешкод, про прийняття себе та довіру власному “Я“.

Музичний проєкт Amariia у своїй творчості підіймає важливі теми. На цей раз музиканти сфокусувалися на темі самопізнання — засобі на шляху до свободи. Енергійний саунд синглу Freedom, з потужними гітарними партіями та електронними елементами, доповнює надихаючий лейтмотив пісні: прийняти особисту революцію та жити повним життям.

“Звільнитися від внутрішніх перешкод, прийняти себе та знайти власний шлях до свободи. Ці теми актуальні для мене по життю. Люди часто живуть за нав’язаними стереотипами соціуму. Де ж тоді справжні ми? Ступити в невідоме страшно, але коли ти навчишся приймати цей Всесвіт, слухати себе справжнього — ти стаєш вільним і починаєш жити повним життям, — впевнена фронтвумен гурту та авторка пісні Марія Архіпова. — Ця тема актуальна й  у контексті українського сьогодення: приймаючи свою мову, культуру і спадщину, долаючи ворога, що хоче вказувати нам як жити, Україна виборює свободу”.

На підтримку синглу гурт Amariia відзняв метафоричне mood-video у Швейцарських Альпах. За задумом творчої групи, простори гірських пейзажів створюють відчуття свободи та безмежності, спонукають до відкриття нових горизонтів і досягнення підвладних меж. Сніжна буря символізує боротьбу: вона може зруйнувати старі структури, створюючи нові можливості й перетворюючи оточуюче середовище. Так само революція і боротьба можуть призвести до звільнення, змін, руйнування старих порядків і створення нових шляхів для ідей та перетворень. Режисером роботи став Сергій Субботін.

Додамо, з 14 липня Amariia разом з одеським гуртом Orionix вирушать у благодійний тур містами України. Мета виступів — зібрати кошти на потреби бригади НГУ “АЗОВ”. Перший концерт відбудеться в Києві в Volum Club.