Гурт “Флайза” презентує пісню “Мої крила”

Гурт "Флайза" презентує пісню "Мої крила"

“Мої крила” – третя пісня гурту “Флайза”, написана у часи широкомасштабного вторгнення росії.

Пісня була створена під емоціями від жахіть, які пережила Україна в Бучі, Ірпені, Бородянці, Андріївці та інших населених пунктах. Весь світ тоді сколихнувся від побаченого. Зрештою, звірства загарбників на цьому не завершились, а отже і ми не маємо права мовчати та забувати про це. Дякуючи нашим Збройним Силам ті території тепер звільнені. Проте роботи ще непочатий край. У тому числі і у митців.

Гурт "Флайза" презентує пісню "Мої крила"

Текст пісні та мелодія просто вилились на аркуш і у диктофон завдяки творчим посиденькам Тіми та Дмитра Кухарука – давнього приятеля гурту “Флайза”. А вже згодом у домашніх умовах відбулось накопичення усіх матеріалів.

“Зведенням, правками аранжування та мастерингом треку займався ще один наш друг – гітарист гурту “Mad Heads”, Стас “Red” Семілєтов на RedHome Studio. Користуючись нагодою, дякуємо вам, хлопці”, – коментують учасники гурту.

Гурт "Флайза" презентує пісню "Мої крила"

Відеокліп на пісню «Мої крила» зрежисував та відзняв Володимир Сущ. Молодий хлопець, який фактично сам придумав ідею відео та втілив її у життя. А допомогли із технічною реалізацією Володимиру ще два класних луцьких оператори – Назар Дубина та Max Fine.


Це відео ми вирішили присвятити Дані Дідіку, якого вбили через бажання бути українцем. І всім іншим дітям, які постраждали внаслідок повномаштабного вторгнення російської федерації (більше, ніж 1200 станом на 09.09.2022). Не забудемо, не пробачимо!