Гурт KARTA SVITU, автори хіта “Пес Патрон”, презентують нову ліричну пісню

Гурт KARTA SVITU, автори хіта "Пес Патрон", презентують нову ліричну пісню

Після успіху знаменитої пісні, що починається з фрази “Хто тримає цей район?”, гурт KARTA SVITU відкриває серйознішу сторону своєї творчості. Композиція “Немов птахи” присвячена всім українцям, які були змушені покинути рідні місця та домівки. А також шукають долі за кордоном і мріють про повернення додому.

“Пісня “Немов птахи” схожа на короткометражний фільм. Тут за три хвилини викладений не просто сюжет про двох людей, які випадково зустрілись в підземці американського міста Вашингтон. А це історія багатьох українців, які за останній рік, наче пташки, мріють про повернення у рідні краї, на рідну землю”, — коментує Іван Марунич, фронтмен гурту KARTA SVITU.

Нагадаємо, що попередній сингл гурту “Пес Патрон” став суперхітом у ТікТок, а в YouTube оригінальна версія та ремікс загалом набрали десять мільйонів переглядів. Музиканти впевнені, що “Немов птахи” також не залишать байдужими українських слухачів. У перший день релізу трек потрапив у офіційний плейлист Spotify “Новинки Щоп’ятниці”. 

До речі, за останній час команда приготувала повноцінну концертну програму, і їде в гастрольний тур містами України. Першим містом буде Львів 24 березня, концерт відбудеться у !FESTrepublic. Концерти матимуть благодійну складову: KARTA SVITU разом з UAnimals збирає на будиночки для тварин, що постраждали від війни.