Гурт «Native One» та Віктор Верба (фронтмен гурту «Motanka») презентували акустичну версію пісні «Воїни»

Гурт «Native One» та Віктор Верба (фронтмен гурту «Motanka») презентували акустичну версію пісні «Воїни»

«Воїни (Live Acoustic)» – пісня-присвята, символічно підготовлена до традиційного Дня захисників і захисниць України, зазвучала по-новому. Віктор Верба, відомий як фронтмен гурту «Motanka», – творчий побратим фронтмена “Native One” Сергія Чепіги. Почувши оригінальну версію пісні, Віктор запропонував експеримент: об’єднати творчі зусилля і разом виконати Live-версію. Ця ідея була повністю підтримана Сергієм і «Native One» та матеріалізувалася не тільки в записі, але й у відеороботі. 

«Українські воїни- справжні герої, чию сміливість, мужність та щоденний подвиг хочеться назавжди закарбувати у пам’яті всіх майбутніх поколінь. Пісні про військових і для військових, – сьогодні у цьому я вбачаю актуальність діяльності митця. І, направду, я був приємно здивований, коли Віктор запропонував колаборацію», – розповів Сергій. 

«Пісня «Воїни» вразила мене своєю потужною енергетикою, музичною і смисловою глибиною. Хоч я працюю у дещо іншому стилі, але одразу виникло бажання зробити творчу колаборацію саме щодо цієї пісні, тому я запропонував цю ідею Сергію. Що з цього вийшло, оцінювати вже вам», – говорить Віктор Верба. 

Окрім пісні, гурт «Native One» та Віктор Верба презентують Live відео, зроблене у студії звукозапису Zvukoceh, на Національній кіностудії імені О. Довженка. В цьому Live відео вперше представлено повний склад учасників гурту «Native One».

Режисером відео виступив Сергій Кравченко. 

Нагадуємо, що пісня «Воїни (Live Acoustic)» – це вже третя робота гурту «Native One», присвячена українським військовим, які щоденно боронять нашу землю та день за днем наближають перемогу! «Воля має ціну, все віддали за Україну», йдеться у пісні, аби кожен запам’ятав, чого вартує мирне життя та тихий сон у вільній Україні нашим захисникам!