“Я розплющила очі, зняла рожеві окуляри і зрозуміла свою цінність”

"Я розплющила очі, зняла рожеві окуляри і зрозуміла свою цінність"

Молода артистка ZELENOOKA – новий феномен українського шоубізнесу. Анастасія Мацуцька, справжнє ім’я співачки ZELENOOKA, — є авторкою пісень. Артистка випустила новий сингл разом з mood-відео під назвою “Моє серце”. І це вже восьма композиція виконавиці. Її пісні “Ой, говорила мені мамо”, “Вітер змін” набирають мільйонні перегляди та стають вірусними на платформах ТікТок та YouTube. 

Пісня “Моє серце” попри те, що достатньо драйвова й танцювальна має глибокий підтекст.  

“Ця пісня про те, що варто завжди обирати себе. “Моє серце” це такий собі маніфест дівчини про те, що важливо цінувати себе, не потрібно розмінюватися на тих, хто тебе не підтримує, зраджує. Це не про фемінізм, а про те, що інколи для того, щоби бути щасливою, закоханою – чоловік не потрібен. Важливо, в першу чергу, любити себе та захоплюватися собою”, — розповідає артистка. 

Mood-відео на пісню “Моє серце” — це легкий та весняний настрій. При цьому композиція про любовний трикутник, в який втрапила й сама співачка. 

“У мене був хлопець, якому не подобалося, що я співаю. Це були аб’юзивні стосунки, в яких, як виявилося згодом, нас було троє. Паралельно зі мною він зустрічався з іншою, а мені казав, що просто багато працює. Ба більше, він поставив мене перед вибором: або він або музика. І як ви зрозуміли, я обрала друге. А ще, я обрала себе!”, — ділиться виконавиця. 

ZELENOOKA — співачка, яка робить якісну українську pop-музику та додає народні мотиви. Вона – представниця нового покоління України. Покоління, яке демонструє свободу.