“Я сам себе заганяю”, – Дантес розповів Раміні про проблеми зі здоров’ям

“Я сам себе заганяю”, - Дантес розповів Раміні про проблеми зі здоров'ям

На YouTube каналі журналістки Раміни Есхакзай “RAMINA” вийшла нова серія проєкту “30+” присвячена соціальній відповідальності. Гостями випуску стали співак Володимир Дантес та блогерка Олена Мандзюк. Про те, як стали популярними, що думають про хейт, чи вдавалися до хайпу, та що думають про Соню Морозюк, гості обговорили в розмові з Раміною.

“Я не хотів бути популярним”, – Володимир Дантес

Я ніколи не хотів бути саме популярним. “Фабрика зірок” – це був прикол, довести, що там все куплено за гроші. Я випадково пройшов всі кастинги. Я працював влітку в Криму барменом, і не збирався на другий тур. Мене брат із мамою посадили на потяг, адже на їхню думку неможливо було упустите таку можливість. Я не прагнув бути у “тєліку”. Я заробляти почав через вісім років, як став популярним, але можна було набагато раніше використовувати цю популярність. Коли я зрозумів, що популярність не годує, і треба заробляти гроші, я почав їх заробляти.

Олена Мандзюк зізналася, що насправді мотивувало її розпочати власний блог

У мене була мета, я знала, для чого це роблю, що хочу мати в кінці, як набирати аудиторію, як потім це використовувати. Я ніколи не приховувала, що це було заради грошей.

“Не вистачало любові батьків”, – Раміна розповіла, чому стала популярною

Мені не вистачало любові батьків, і я хотіла, щоб всі мене побачили, що я стою на сцені і мене всі люблять. І це загальне бажання схвалення, щоб мене помітили. Я будь-яким чином намагалася потрапити у шоубізнес. Я про гроші не думала, бо знала, що публічні люди багато заробляють.

Дантес розповів, як сприймає хейтерів

Це хейт заради хейту, бо так легше. Вони знайдуть інших людей, які так само мислять, нехай тусуються у своїй пісочниці, і не чіпають тебе. Ти просто далі йдеш і робиш свою роботу, знімаєш відео, їздиш до військових. Якщо будеш звертатися до таких людей, то вони гальмуватимуть тебе, тягнутимуть на дно.

 “Досі не звикла до хейту”, – блогерка Олена Мандзюк

Я вісім років веду блог, постійно отримую коментарі та образи, я до цього досі не звикла, буває дуже зачіпає, залежно, в якому ти стані. Моя аудиторія захищає мене у коментарях, часто треба виходити захищати інформаційний простір.

“Я сам себе заганяю”, – Дантес розповів про проблеми зі здоров’ям

Мені прописали заспокійливе після туру. Моя тривожність так працює, що я сам себе заганяю, я роблю собі ще гірше. Останнім часом погано спав, навантаження, переїзди, стреси і в Ужгороді мене “вимкнуло”. Я зараз проходжу обстеження, щось з судинами, головою, тиском. Лікар сказав, що зараз інсульт помолодшав, а це близьке до мене, бо у мене батько помер від цього. Адже довкола так багато стресу. Я зовнішньо виглядаю класно, а всередині – все погано. Звертаюсь до чоловіків, знаю, що багато упереджень, але треба піклуватися про своє здоров’я.

“Я роблю уколи краси”, – блогерка Олена Мандзюк

Я хочу старіти нормально, зморшки будуть. Я роблю уколи краси, у мене переважно догляд – косметолог, масаж, доглядові засоби, я збільшувала собі вуста, колола ботокс у чоло.

Раміна зізналася, чи хайпувала заради слави

На “Холостяку” використовувала стратегію хайпу, зйомки в журналі Playboy.

Раміна розповіла, чому відмовила Соні Морозюк в інтерв’ю

Вона мені писала і казала, що хоче записати інтерв’ю, але я відповіла, що розумію, що воно набере багато переглядів, це хайп. Але мені зараз морально непросто, для того, щоб з тобою зробити інтерв’ю, мені треба провести розслідування, розібратися, і все одно отримаю на горіхи. Тому вибач, але я зараз не в ресурсі для цього інтерв’ю.

Раміна зізналася, де служить її наречений

У мене хлопець військовий, служить на Харківському напрямку, він не був на морі, але я боюся, що нас побачать, будуть думати, звідки у нього гроші на поїздку. Дуже хочу поїхати з ним відпочити.