«Я знову все зіпсувала»: Alice Change випустила трек-сиквел про розставання 

Alice Change випустила трек-сиквел про розставання 

Alice Change випустила пісню «Я знову все зіпсувала», чим анонсувала свій майбутній альбом. І це не просто трек про розставання, а сиквел пісні «Але це після перемоги», яку співачка два роки тому присвятила військовому.

«Наша історія закінчилася погано — рівно рік тому він приїхав додому та сказав, що більше мене не любить. Уже пізніше виявилося, що десь на місці служби він знайшов собі нове кохання. Але перш ніж про це дізнатися, я звинувачувала себе та свої ментальні проблеми в розриві, бо “я завжди все псую, мене неможливо витримати, я недостойна любові”. Так і народилася ця пісня, буквально за 10 хвилин»,розповіла Еліс.

Щоб як слід натякнути аудиторії на цільну історію, співачка залишила багато відсилок. У піснях є однакові, трохи видозмінені рядки та впізнаваний гітарний лейтмотив, обкладинки зроблені в одному стилі, а музичні відео мають купу схожих деталей: вони не тільки зняті в одному місці, а і в точності повторюють певні пози та ракурси. Тільки якщо «Але це після перемоги» — це теплі відтінки та світлий вайб закоханості, то «Я знову все зіпсувала» — це холодні кольори й темна атмосфера смутку. Цікаво також, що зрежисерувала новий кліп співачка та блогерка Badactress.

«Я вже розповідала в багатьох інтерв’ю, що творчість — це моя терапія, а кожна моя пісня — це мій реальний досвід. Оскільки ці стосунки були єдиними дійсно серйозними в моєму житті, я написала цілий концептуальний альбом, щоб морально “одужати”», — поділилась Еліс.

Почути новий альбом співачки слухачі зможуть у кінці липня.