“Як звучить світ…Україна” музичний тревел проєкт тепер на телебаченні

"Як звучить світ…Україна" музичний тревел проєкт тепер на телебаченні

Перший в Україні й світі музичний тревел-проєкт “Як звучить світ…Україна” побачать на телебаченні. 

Наталія та Євген Синельникові – творче подружжя співзасновниці й генеральної продюсерки креативної агенції BADOEV.ID та відомого українського режисера і ведучого “Орел і Решка“, “Вдома краще”, “Крафтові Мандри”, співзасновника YouTube-каналу “УкрЮтюбПроєкт”. Минулого року вони вирішили створити власний проєкт, в якому буде передана краса і самобутність України через музику, притаманну кожному місту, його історії, видатним особистостям та архітектурі. Тому, озброївшись звукозаписним приладом, вирушили країною збирати її “звучання”. 

Творча команда запросила до співпраці у проєкт на роль ведучого і композитора відомого українського саунд-продюсера, аранжувальника Євгена Філатова, лідера музичного проєкту The Maneken.

Подорожуючи українськими містами під час війни і повітряних тривог, зустрічаючись з цікавими людьми, випробовуючи старовинні інструменти і акустику стародавньої архітектури, Євген Філатов збирав звуки з дуже важливою, кульмінаційною для кожного епізоду метою – написати унікальну для обраної місцевості музику.

“Ми створили стратегічно новий формат тревелу і впевнені, що цей варіант занурення у реальність подарує неймовірні емоції”, — коментує творче подружжя.

Містами-героями першого сезону стали Київ, Львів, Одеса, Чернігів, а один сюжет присвячено Карпатам.

Вже цієї осені стартують зйомки другого сезону тревел-проєкту “Як звучить світ…Україна”, де Євген Філатов збере унікальні звучання інших міст України. Якими будуть ці міста, зможете дізнатись незабаром. 

Раніше глядачі могли переглянути випуски проєкту на YouTube-каналі “УкрЮтубПроєкт”, а тепер є неабияка можливість насолодитися музикою міст-героїв на телеканалі “Дім”