Гурт O.Torvald презентує ЕР “Голосові”

Гурт O.Torvald презентує ЕР “Голосові”

ЕР “Голосові” починається серією голосових повідомлень військових, які були записані у боях в Бахмуті весною 2023 року, і закінчується однойменною піснею.

Всі голосові повідомлення, які ви чуєте у перших трьох аудіо – це справжні розмови військових, з якими фронтмен гурту Женя Галич проходить військову службу, а дозвіл на їх публікацію дав командир батальйону. Всі вони були записані під час реальних боїв та документують жорстоку реальність на фронті. 

“Голосові” – це одна з найінтимніших пісень, яку ми колись писали. Це внутрішній монолог, сповідь, відображення найпотаємніших страхів. Ми не хочемо робити “байрактарщину” чи патріотичні гімни, проте й оминати війну не можемо, адже це частина мого життя, частина життя кожного з нас. Не романтизуйте війну. Це не голлівудський фільм чи гра. Війна – це про смерть, втрату близьких людей, втрату себе. За кожним жартом про Крим, за кожним метром відвойованої або збережної території стоять сотні та тисячі втрачених життів. Тому цей ЕР починається з голосових повідомлень, які були записані моїм підрозділом у Бахмуті, це передісторія, яка у фіналі виливається в пісню. “Голосові” я присвячую загиблим побратимам. Хлопці назавжди в строю”, – розповідає Женя Галич.

Також, на своєму youtube-каналі гурт презентував лірик-відео на пісню “Голосові”, зйомки якого проходили в одному з київських барів. За сюжетом, герой Жені Галича приходить в бар, у якому вирує життя, проте його ніхто не помічає. В кадрі ви можете побачити музикантів гурту, а в ролі бармену – “Структура Щастя“.

За реалізацію відео відповідав продакшн Adjè на чолі з режисером Женею Головатенко.