Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

Історія hurtom почалась з донецького співака і музиканта Юри Самовілова, який писав власні пісні під акустичну гітару, а в минулому році взяв участь у шоу «Голос Країни» та став суперфіналістом десятого сезону. І навіть виконав у етері одну із своїх авторських пісень — «Гармати».

Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

Після випуску сольного міні-альбому «Маленька квітка» до Юри долучилися клавішник Кирило Чихрадзе та ударник Антон Літвінов, і разом ця формація отримала назву «Юра Самовілов. Гуртом». Пізніше назва скоротилась до більш лаконічної — hurtom. А нещодавно до гурту доєднався ще один новий учасник — Денис Левченко, ex-басист Бумбокс. Саме у такому складі хлопці отримали нове звучання і записали 4 пісні, які увійшли до EP «Собор».

«Це альбом про єдність, про натхнення, про розвиток, про взаємопідтримку, про чоловічу дружбу. Я присвячую його усім учасникам нашого колективу. Фактично це зізнання у любові до своїх одногуртівців. Ми кожен день дякуємо один одному за ту магію, яка народжується в процесі музичних колаборацій, будь то репетиції, запис нового треку або живі виступи», — каже фронтмен Юра Самовілов.

Треклист релізу відкривається потужним синглом «Чорні кити» на вірш Сергія Жадана «Радість», який поєднує в собі енергійний інді-рок с елементами репу. Фанатам Юри має бути знайома акустична версія цієї пісні, що була представлена у рамках його сольної творчості.

Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

Далі іде розгонистий, гімновий трек «Собор», що нагадує американців Imagine Dragons у їх кращих зразках. Учасники гурту зауважують, що це пісня про все, про що варто дбати, про все, над чим потрібно працювати, та що здобувати. EP продовжується глибокою емоційною піснею «Напевно», а його фінальним акордом виступає переосмислення народної пісні «Ой, по ставу, по ставочку», яке було народжене в рамках програми «UA: Фольк» на Суспільному телебаченні.

Цікаво, що під час запису нового міні-альбому hurtom вперше не використовували саунд-продюсера і працювали на домашній студії «Selo Продакшн» та на радіо Аристократи. Але фінальне зведення альбому все ж було доручено Сергію «Кнобу» Любінському (Revet Sound), завдяки чому саунд «Собору» вийшов таким насиченим.

Варто зазначити, що гурт є першим переможцем конкурсу від Фонду Розвитку Української Музики, який допоміг хлопцям відзняти кліп на пісню «Гармати». Також hurtom є учасниками проєкту «Натхнення Сходу», який покликаний привернути увагу до міст на Сході та Півдні України за допомогою творчості відомих артистів, що виросли у відповідних регіонах. До речі, усі музиканти гурту родом з Донбасу. В рамках «Натхнення Сходу» був презентований кліп на пісню «Ной», знятий режисером Віктором Придуваловим.

Крім того, формацію hurtom вже можно було побачити наживо на фестивалях Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest і ГогольFest, або почути їх композиції на хвилях багатьох українських радіостанцій.

Слухай міні-альбом hurtom «Собор».