VIKA MIROVA показала красу вечірнього Лісабона в новій відеороботі

VIKA MIROVA показала красу вечірнього Лісабона в новій відеороботі

VIKA MIROVA показала красу вечірнього Лісабона в новій відеороботі

Не так давно співачка VIKA MIROVA презентувала новий альбом під назвою SOUNDTRACK, а вже готова представити на розсуд глядачів кліп на пісню під однойменною назвою.

Зйомки відбувалися в найгарнішій, на думку команди співачки, країні – Португалії. Було багато думок та ідей з приводу локації, але все ж таки зупинили свій вибір саме на країні контрастів – Португалії. В задумці режисера, Влада Разіховського,  було показати прогулянки головної героїні кліпу, співачки, по вечірньому місту – по його вузьким вулицях з багатим історичним спадком.

VIKA MIROVA: «Я дуже чекала на цю роботу і ось нарешті! Я вірю, що політ в прекрасну Португалію був не дарма та вам сподобається кліп».

Звісно, що на зйомках не обійшлося і без курйозів. Чого тільки коштувала втрата багажу, а при знаходженні виявилося, що частина речей була пошкоджена! Але професіоналізм знімальної групи дався взнаки та інцидент було вичерпано. Всупереч деяким труднощам, пов’язаних зі зйомками в іншій країні, співачка та вся команда задоволена отриманим результатом. «Залишається один лиш крок, щоб зустрітися очима» – це слова з пісні SOUNDTRACK. Тож зробіть цей крок і перегляньте відеороботу за посиланням