IOAN MELNYK — «В окопах»: пісня про захисників України та їх відчуття

IOAN MELNYK — «В окопах»: пісня про захисників України та їх відчуття

Повномасштабна війна та наша загальна боротьба за нашу країну та свободу йде вже понад півтора року. За цей час вийшло багато пісень, але творів, в яких відрефлексовані справжні почуття захисників України — майже немає. Саме тому, реліз від IOAN MELNYK є вкрай важливим та цінним, тому що автор та виконавець прямо зараз знаходиться на фронті.

Але IOAN не збирається співати сумних пісень. Більш того, він розвиває у сучасному стилі народний український жанр гумористичної пісні та планує знову зробити його актуальним та навіть модним:

«Пісня «В окопах» про тих людей в яких взагалі немає ні честі, ні совісті. Про тих, хто взагалі втратив все спільне з тими, хто залишився в Україні. Ця пісня про тих чоловіків, які кинули країну у біді та поїхали в краще життя  — за кордон.Тому що, справжній мужик — Українець -— захищатиме свою хатину! Також це про деяких жінок, які знайшли собі нові домівки в Європі та інших країнах та забули про Батьківщину. Але про жінок — це ніяк не образа, це гумор», — розповідає сам автор та виконавець.

IOAN підкреслює особливо важливу роль гумору у ці важкі часи та закликає кожного з нас не втрачати гарного настрою:

«Якщо сміємось, то це означає, що ми перемагаємо!».

Також пісня має і більш глибокий та навіть ліричний сенс:

«Також ця пісня про те, як воїн чекає на свою кохану та зустріч з нею. Про ті емоції, коли ти розумієш, що скоро побачиш свою кохану», — уточнює IOAN.