ТікТок сенсація Геля Зозуля презентувала трек «Наробила лиха»

ТікТок сенсація Геля Зозуля презентувала трек «Наробила лиха»

Повномасштабне вторгнення внесло серйозні корективи в українську поп-сцену. Деякі артисти зійшли з дистанції або змушені переосмислювати власну творчість. Водночас війна дала сильний поштовх для появи нових цікавих імен, а значно очищені від російського контенту соцмережі надають цим іменам можливість стрімкого зростання. 

Однією з таких інтернет-сенсацій є співачка Геля Зозуля. Її феномен та образ значною мірою сформувався в соцмережах. Успіх прийшов до Зозулі майже одразу, з релізом треку «КоляГаля» у вересні 2022-го року. Іронічна пісня про подружні стосунки стала справжнім хітом в ТікТоці, набрала шалену кількість користувацьких відео, а кліп, знятий в мальовничих декораціях українського села, зібрав 1.5 мільйони переглядів. 

Самоіронічний образ та веселе сприйняття світу, розуміння того, чим живе і дихає, над чим сміється і плаче український народ допомогло співачці прокачати свої соцмережі та знайти палких шанувальників її творчості. Після трагікомічної «Бавовни», кліп на яку спричинив чутки в ЗМІ про роман співачки з популярним актором Тарасом Цимбалюком, сьогодні Зозуля випускає новий хіт — «Наробила лиха». 

«Наробила лиха» — це спокусливий трек про природу жіночого кохання, який відгукнеться в серці кожної дівчини (скільки б років їй не накапало за паспортом), а чоловікам трохи привідкриє таємницю того, як же влаштоване жіноче серце і як насправді може себе почувати закохана по вуха дівчина. 

«Моє приватне життя і є інспірацією для усіх моїх пісень. Воно схоже на серіал, тому ідей та готових пісень у мене вистачає — лишається тільки обрати, яку випускати наступною. Своєю творчістю я хотіла би додати трохи більше щирості в українську популярну музику, зробити її більш народною та з почуттям гумору. Бо інколи виникає враження, що наші зірки бояться і слово зайве сказати, аби лише не вийти зі свого образу. Але вже не час боятись: Україна показала себе як найсміливіша країна в світі, що чинить опір та перемагає агресора. То навіщо боятись власний народ?», – коментує Геля Зозуля.